Sayfa 123/424 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 977 - 984 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    İkinci paragrafta yazdığını üçüncüde kendin yalanlamissin zaten evet ne karsanın fabrikası yapacak nede sanayide ki üstünü fabrika kurulacak önemli olan bu fabrikaya Kıraça holdingin Karsan ile ortak olmasıydı ama o ne yaptı 18 Mayıs'ta yeni şirketini kurup onunla yüzde 19 ortak oldu Karsan kendi işine devam edecek
    İşte sende böyle ayrıntıya takılıp bütünü görememişsin, İnan Kıraç hangi isim altında ortak olursa olsun sonuçta bu işe karsanı ortak edecek etmek zorunda , Karsan Kıraca holding üzerinden diğer işlerini yürütürken KÖK ilede yerli oto işini yürütecek,ben olaya böyle bakıyorum, zaten yarın şirket daha detaylı bir açıklama yapacaktır, sonuçta yatırımcı ilişkilerinin telefonu saat 8:30 dan sonra hiç susmayacak

Bir Umuttur Yaşamak..YTD
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Gazetelerde yazan haberleri buraya yapıştırıp sayfayı işgal etmek istemiyorum.02.11.2017 tarihinden sonra tüm gazete ve tv lerde yerli otomobil yapımında ki babayiğitlerden birisi kıraca holding(karsn) şeklinde yazıldı,sözlü ifade edildi.Karsn halka açık bir şirket,A grubundadır.Eğer Karsn bazı arkadaşların ifade ettiği şekilde yerli otomobil üretiminde yoksa yatırım yapan insanlara yazık-günah değilmi? Ben karsn böyle bir düşünceye sahip olacağına inanmıyorum.
    Karsn şirketini yerli otomobilden gelecek olası olumsuzluklara karşılık kök grubunun kurulduğunu düşünüyorum.Teşekkürler..YTD

3. düşüncelerinizi yapıcı ve reel buluyorum. tebrikler

4.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Yaw arkadaş yorumlara şaşırmamak elde değil,haberde karsan geçmiyormuşinan Kıraç KÖK diye yeni bir şirket kurmuş ve bu işten gelecek bütün parayı kendi cebine atacakmış, yerli otonun karsan ile alakası yokmuş vs vs vs.
    Pekiii İnan kıraç yerli arabanın kendi üzerine düşen kısmını nerede ve kime yaptıracak(Ümraniye sanayi sitesindeki Osman ustaya mı)?
    Zaten tüm ortakların durumu aynı yani hiçbiri kendi gabrikası ve tesisinde yerli araba yapmayacak, YERLİ ARABA İÇİN SIFIRDAN BİR ÜRETİM FABRİKASI KURULACAK VE TÜM ORTAKLAR BU OLUŞUMA KENDİ BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBELERİNİ KATACAKLAR!kimi motor kimi karoser kimi elektronıc kimi şanzuman kimi iç donanım kimi elektirik aksam kimi montaj konusunda imkanlarını ve emeklerini verecek!
    Bu oluşumun amacıda bu, zaten sadece maddi katkı olsa idi çok daha fazla ortak bulabilirlerdi!
    Yani sonuç olarak şirket adının ne olduğundan çok bu işi kimin yapacağına bakmak lazım, en başa dönersek, İnan Kıraç bu oluşumda üzerine düşen kısmı kime yaptıracak, Karsanamı yoksa Ümraniye sanayi sitesindeki osman ustaya mı?
    Ayrıca Karsanın tek işi bu yerli araba değil zaten şu anda toplu taşıma konusunda üretim yapan ve yapmaya devam edecek olan bir şirket yurt içi ve yurt dışı ihalelere katılarak üretimine devam ediyor,bir ihalede yerli arabadan alacak bence

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    valla karsanada yaptırsa sanayideki osman ustayada kaymağı yüzde yüz kendi yeme peşinde adam 100 yaşına geldi şeytanlıktan vazgeçmiyor.herkes dürüstçe ortak oluken bir tek inan amca hala tek yemenin peşinde

5. Anadolu grubu olarak kap haber geldi.Haberler yaklaşık 30 dakika içinde Anadolu grup(Aghol), karsn,vestl,turkcell geldi.Bu şirketler borsada işlem görüyor.
    Açın Anadolu grubun kap haberini okuyun orada asuzu kelimesi görecekmisiniz.Kap'ta asuzu inceleyin bu haber asuzu'ye dahi gelmemiş görünüyor.Ama Karsn kap haberlerine girin Karsanda görünüyor.
    Diyeceğin şu ki;sizin düşüncenize göre asuzu yok,karsn yok..peki yazılım yapacak turkcell ve batarya yapacak olan vestl ile mi yerli oto yapılıyor.Kaportasız mı üretilicek. YTD

6. KARSN - Karsan Otomotiv

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın trader,ateşle oynadiğınızın farkında mısıniz?Gazetelerde karsn ortak olduğu tv lerde karsn 5 ortaktan biri olduğu yazarken sizin burada insanları yönlendirmeniz ne derece doğru..Kaldıki bu ülkede hukuk var,mahkeme var..Dün karsandı bugün böyle oldu kolay mı??Ytd
    Şirketin hiç bir zaman karsan adı altında konsorsiyumu aldığı yazılmadı kapta da beyan edilmedi. İlk günden bu yana “kıraça holding” adı geçti.
    Şu an gelinen aşamada ise konsorsiyuma İnan Kıraç, karsan ile değil de kök ile katılmış.
    Mevzu bu kadar net.
    Bunun ayrımını yapamadığınız takdirde yani haberi algılayamadığınız diyelim ; o zaman karsan hisse grafiğini açıp gelen haberin ne anlama geldiğini 2,51 den 1,60 a neden geldiği ile alakalandırıp net anlayabilirsiniz diye tahmin ediyorum.
    Kök grubunun karsanı ileride satın alması gibi bir olasılık olmamalı çünkü kök grubu tamamen 5 li bir ortaklığın içinde ve ayrı bir tesiste entegre bir üretimin bir parçası artık.
    Burada inan kıraçın büyük bir golü var ya da anlaşma zamanında bu şartlarla yapıldı.
    İnan kıraç bu saatten sonra nakit akışını artırmak için inşallah karsanı yolunmuş tavuğa çevirmez : yok hisse satışı yok bedelli vs.
    Bu hisse bu saatten sonra çok şeye gebe .

https://twitter.com/extomorrow

7.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Bu işin içinde olmak için illa bir araba yapan şirketin olmasına gerek yokki gardaş Vestel arabamı yapıyor Turkcell arabamı yapıyor
    Demek istediğimi kimse anlamamış ki...
    Yani dolaylı yoldan her firma için iyi bir şey demek istedim

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Yaw arkadaş yorumlara şaşırmamak elde değil,haberde karsan geçmiyormuşinan Kıraç KÖK diye yeni bir şirket kurmuş ve bu işten gelecek bütün parayı kendi cebine atacakmış, yerli otonun karsan ile alakası yokmuş vs vs vs.
    Pekiii İnan kıraç yerli arabanın kendi üzerine düşen kısmını nerede ve kime yaptıracak(Ümraniye sanayi sitesindeki Osman ustaya mı)?
    Zaten tüm ortakların durumu aynı yani hiçbiri kendi gabrikası ve tesisinde yerli araba yapmayacak, YERLİ ARABA İÇİN SIFIRDAN BİR ÜRETİM FABRİKASI KURULACAK VE TÜM ORTAKLAR BU OLUŞUMA KENDİ BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBELERİNİ KATACAKLAR!kimi motor kimi karoser kimi elektronıc kimi şanzuman kimi iç donanım kimi elektirik aksam kimi montaj konusunda imkanlarını ve emeklerini verecek!
    Bu oluşumun amacıda bu, zaten sadece maddi katkı olsa idi çok daha fazla ortak bulabilirlerdi!
    Yani sonuç olarak şirket adının ne olduğundan çok bu işi kimin yapacağına bakmak lazım, en başa dönersek, İnan Kıraç bu oluşumda üzerine düşen kısmı kime yaptıracak, Karsanamı yoksa Ümraniye sanayi sitesindeki osman ustaya mı?
    Ayrıca Karsanın tek işi bu yerli araba değil zaten şu anda toplu taşıma konusunda üretim yapan ve yapmaya devam edecek olan bir şirket yurt içi ve yurt dışı ihalelere katılarak üretimine devam ediyor,bir ihalede yerli arabadan alacak bence

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen bende bunu demek istedim..
    Karsan a mecbur.. adının direk geçmesinin bir önemi yok... diğerleri de aynı şekilde..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 123/424 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •