Sayfa 405/422 İlkİlk ... 305355395403404405406407415 ... SonSon
Arama sonucu : 3376 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. e-yatırımcı uygulamasını indirin e devlet şifresi ile hisselerinize blokaj koyun blokaj kaldırma işlemi 10 saniye sürüyor.
    şiddetle tavsiye edilir.
    Herkese yayalım.
    GAME STOP Vakti.!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Karsan Romanya'nın Mangalia kentinin elektrikli otobüs ihalesini kazandı. 10 adet Atak elektric otobüsü satın alındığı, Temmuz ve Eylül ayında teslim edileceği belirtilmiş.

3. Viop'da işlem görmeye başlamamız bu ay bize olumlu yansıyacak gibi, 1 ay düşen hisseyi genelde gelecek ay alıyorlar. Merrill ve globalin 1 gün alıp 1 gün satarak hissede at koşturmasına dur diyen kurumlar tahtaya gelince hareketlenme olmuş

4. karsan yolun çok çok çok uzun sabredene ytd

5. Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi ulaşımını rahatlatmak ve daha çevreci otobüsler kullanmak üzere açtığı 73 araçlık ihaleyi kazanan Karsan, iş artışı ile birlikte 87 adetlik ihale kapsamında ilk
    30 adetlik CNG (doğalgaz) yakıtlı Menarinibus Citymood'un teslimatını gerçekleştirdi.

6.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    e-yatırımcı uygulamasını indirin e devlet şifresi ile hisselerinize blokaj koyun blokaj kaldırma işlemi 10 saniye sürüyor.
    şiddetle tavsiye edilir.
    Herkese yayalım.
    GAME STOP Vakti.!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    işlemi nasıl yapacağız kardeş maddeler halinde lütfen izleyeceğimiz yolu açıklarsan çok makbule geçeceksanırım herkesin e devlet şifresi vardır onu geç diğer yolu anlatırsan çok iyi olacak şimdiden teşekkürler.

7. Vade değişiminden, yani ay bitiminden sonraki hareketlerini dikkatli izlemek gerekli

8. O kadar hisse forumu takip ettim bu sitede. Ancak Karsan başlığı kadar sessiz bir forum görmedim. İyimi kötümü bende anlamadım. Bilanço gelir ses yok. Bir takas dökümü koyan bile yok.

Sayfa 405/422 İlkİlk ... 305355395403404405406407415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •