Sayfa 301/423 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 3381 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ortak haber tarihi 2013. Yanlış mı paylaştın yoksa hiciv mi ediyorsun da ben mi anlamadım?
    Bu eski haber başka sitelerde de paylaşılıyor. Ancak nedenini yazmıyorlar

2. Yok,.. Fatih Kurtay (Oceans-34) tweeter da "biriniz karsanin renault la iliskisini arastirsin" demisti,.. o eski iliskiler paylasildi,.. Yeni degil, yanlis anlama var... Ben de buraya koymus bulundum, silemedim... Olsun ama bu tur iliskiler olmus olmasi guzel, gelecek icin,.. Peugeot da var, Hyundai var vs.. Insallah guzel haberler gelir...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3. Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

4. "basın açıklaması;Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor: Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, kentlerin ulaşım ihtiyaçlarına olan katkısını sürdürüyor. Son olarak Karsan, büyük bir projeye imza atarak 114 adetlik Jest+ satışı gerçekleştirdiği Düzce Belediyesi’ne araçların 100 adedini teslim etti. Teslimat ile ilgili düzenlenen törene AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, Karsan Bayisi Koçaslanlar’ın Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, Karsan Satış Müdürü Adem Ali Metin ile Satış Bölge Yöneticisi Celal Yalnız ve Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi Uğur Şahin katıldı." yatırım tavsiyesi değildir.

5. https://youtu.be/wYGEYsYfEmo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by iklim Yazıyı Oku
    https://youtu.be/wYGEYsYfEmo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Şu posta işi bi hallolsada artık rahat bi nefes alsak abddeki rakıbı bu hafta ciddi marj yaptı. Darısı karsana
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. Ortaklar bugünün AKD'sini atabilecek olan var mı?
    31milyon hacim var fiyat yerinden kıpırdamamış yav. Virman mı yapıyorlar acaba?

8. Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

Sayfa 301/423 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •