Sayfa 277/422 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3376 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Çok sessiz,günlerce yorum yapılmıyor.Umarım köprüden önceki son çıkıştır.Benim yorumuma gelince araç ihalesi aldıkca ivme kazanacağı yönündedir.

2.  Alıntı Originally Posted by cemzano77 Yazıyı Oku
    Çok sessiz,günlerce yorum yapılmıyor.Umarım köprüden önceki son çıkıştır.Benim yorumuma gelince araç ihalesi aldıkca ivme kazanacağı yönündedir.
    blanço çok zayıf geldi ikinci çeyrek düzeltme yapar abd,de ki ihaleden olumlunsonuç gelirse kımıldar şahsen ben verdim genel kanaat böle sanırım

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    blanço çok zayıf geldi ikinci çeyrek düzeltme yapar abd,de ki ihaleden olumlunsonuç gelirse kımıldar şahsen ben verdim genel kanaat böle sanırım
    Salgın döneminde hemde 1 ay fabrika kapanmış ve sipariş alamamışken bu bilanço çok da olumsuz değil.

4.  Alıntı Originally Posted by cemzano77 Yazıyı Oku
    Salgın döneminde hemde 1 ay fabrika kapanmış ve sipariş alamamışken bu bilanço çok da olumsuz değil.
    Fabrika son iki hafta kapalı idi. Çok iyi çalıştıklarını söylemislerdi bazı forumlarda. İhaleden ötesi yok. Bilanço güzelleşiyor ama aması 15 yıllık performans işte

5. son dakika siparişlerin ertelenmesinden dolayı 15 gün fabrika kapanıyomuymuş ne.yarın çok kötü olurmu acaba..y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    son dakika siparişlerin ertelenmesinden dolayı 15 gün fabrika kapanıyomuymuş ne.yarın çok kötü olurmu acaba..y.t.d.
    Kardeş haber 17.47 de gelmiş seans açıkken.. olumsuz etkilese etkilerdı zaten yarını beklemezdi..
    Son düzenleme : kwon3; 01-06-2020 saat: 21:03.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Siparişlerin ötelenmesi nedeniyle üretime ara verilmesi haberi 17.47 de düşmüş kapa.Bunu gözardı etmeyecelk kadar yada bunu atlayacak kadar hafif bir mal sahibi olduğunu düşünmüyorum.Anında %5 eksi yaparlardı 13 dakika içinde.Başka bir şey var, ya yeni olumlu bir haber gelecek yada mal tamamen artık yüklü.Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Karsan da bu kadar baskılama bir şeyin habercisi olduğunu düşünüyorum, yoksa uzun zamandır burdayım böyle haberde düşüşte çok hızlı olurdu ama düşüşü ve çıkışı baskılıyorlar nedeni bilen var mı acep ben bu tahta yapıcının ne yapmak istediğini anlamıyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 277/422 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •