Sayfa 104/786 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 825 - 832 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Zaten gerçek çıkiştan bahsedebilmemiz için kagıdın öncelikle 2.62-3.00bandına ardından 3 üstü bir banda oturması lazim.2.60 üzerine çıkamaz ya da çıkıp orada kalıcılık olmazsa kağıt 2 lere dönebilir.Umudum oralara gideceği ve kalacağı.Öbür türlüsü tepki olarak kalır ve hayal kırıkligı yaratır.Grafiklerde herşey açık kağıtin döndüğü yerler belli..Borsada stop koymak çok önemli ..Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    sadece pd/dd oranı ile hisse ucuzluğunu kıyaslarsak çok daha ucuz hisseler vardır, adese'nin ucuzluğu çok daha önceki fiyatlamalarıyla alakalıdır, pd/dd oranı dolaşımdaki hisse oranı olmadan nasıl hesaplanıyor anlatır mısın bir çok merak ettim doğrusu?
    Malesef piyasa boyle calişir.
    Ödenmiş sermaye X piyasa fiyatı = piyasa degerini olusturur
    60 milyon X 2,25 = 135 milyon
    Bu rakamin % 70 i borsada işlem goruyor yani yaklasik 98 milyon liralik kismı halka açık durumda
    En iyisi siz finansal okur yazarlık konusunu bi araştirin isterseniz şiddetle tavsiye ederim saglıcakla kalın

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aturkoz Yazıyı Oku
    Malesef piyasa boyle calişir.
    Ödenmiş sermaye X piyasa fiyatı = piyasa degerini olusturur
    60 milyon X 2,25 = 135 milyon
    Bu rakamin % 70 i borsada işlem goruyor yani yaklasik 98 milyon liralik kismı halka açık durumda
    En iyisi siz finansal okur yazarlık konusunu bi araştirin isterseniz şiddetle tavsiye ederim saglıcakla kalın

Ya dostum komik olma lütfen ya;

Pd/dd= Hisse senedi fiyatı / Hisse başına özkaynak

Hisse başına özkaynak nasıl hesaplanır; Toplam özkaynak değeri hisse senedi sayısına bölünerek hesaplanır.

Burada iki saat bunu mu tartışalım Allah aşkına? Neyse kal sağlıcakla sen de.

4.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Ya dostum komik olma lütfen ya;

Pd/dd= Hisse senedi fiyatı / Hisse başına özkaynak

Hisse başına özkaynak nasıl hesaplanır; Toplam özkaynak değeri hisse senedi sayısına bölünerek hesaplanır.

Burada iki saat bunu mu tartışalım Allah aşkına? Neyse kal sağlıcakla sen de.
    Sizinle polemige girmeyecegim
    Amacım sizi eleştirmek degil
    İsterseniz bu rasyoları tekrar bi gözden gecirin.

5. bizimkinde takaslar daginik bugun.oteki koyde dun gedik ve ata ak.yatirima kizip asagi basti bugun geri topladi.kimseyi bulastirmak istemiyorlar.hernedense elim ittifak disina cikmiyor.diger koyde isler yolunda gitmesi malesef bizim.icin onemli.(ki gidecektir 6 milyon net alim.yaptilar)kuyruguna takilmasi hosuma gitmesede.bize oradaki pozitif olaylar iyi yansir.bir ikincisi.kur ilk ceyrekle ikinci ceyrek arasi dustu biliyorsunuz.bilancoya pozitif yansiyacaktir.selamlar

6.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    bizimkinde takaslar daginik bugun.oteki koyde dun gedik ve ata ak.yatirima kizip asagi basti bugun geri topladi.kimseyi bulastirmak istemiyorlar.hernedense elim ittifak disina cikmiyor.diger koyde isler yolunda gitmesi malesef bizim.icin onemli.(ki gidecektir 6 milyon net alim.yaptilar)kuyruguna takilmasi hosuma gitmesede.bize oradaki pozitif olaylar iyi yansir.bir ikincisi.kur ilk ceyrekle ikinci ceyrek arasi dustu biliyorsunuz.bilancoya pozitif yansiyacaktir.selamlar
    2,36 direncini kırmak için malesef adesenin kuyruğuna takılmamız gerekiyor, bizim tahta laf olsun torba dolsun şeklinde bugün, ne alan var ne satan ama 2,24 direncine geldik takıldık, birçok teknikçi 2,23 altı stop olur büyük ihtimal, bizim öyle bir derdimiz de malesef yok, izlemeye beklemeye devam, o tren bir gün kalkacak...

7. Beyler yanılıyor olabilirim ama ben grafiğe bakınca fincan kulp formasyon olusumu görüyorum.2.15 de yaptı.2.35 de kulp takacak gibi son fincan kulp olusumu 2.60 larda görünüyor.Eger doğru çıkarsa kulptan sonra fincan gövdesi kadar çıkış olabilir.2.60-1.50=110pps
    Bu da demek oluyorki 2.60+110=3.70 kadar yol alabilir.Fazla mı uçtum acaba😆😆😆Kesinlikle Y.T.D Sadece bir hayal...

8. Kulp elimizde kalmaz inşAllah😆😆😆

Sayfa 104/786 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •