Sayfa 108/786 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 857 - 864 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Beyler hesap ödeme vakti geldi önden vezirparmağı ister misiniz
    Biraz bulaşık varmış yolu gösterdi spek.

2.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Biraz bulaşık varmış yolu gösterdi spek.
    Sn vinvin trend bozuldu bulaşık mesele değil de

3. 1 agustos 2,35
    2 agustos 2.14
    3 agustos ???
    Bir gunde % 9 luk aşagı yonlu bir marj.
    Hani insan duşunmeden edemiyor bu sert hareketler neyin habercisi olabilir diye.
    Aklıma birşeyler geliyor ama kimseye umut dağıtıp kafalarınizı karıştırmak istemiyorum.
    Tahta 2 günde toplam kac tllik satış yedi bi bakın.bu marjı hakedecek ne kadar satiş yedi bi bakın.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2.35 gösterip gidecekmiş gibi yapıp malı pazarladı. Olan bu,satmasa elinde olsa bu kadar düşürüpte alın beyler size aşağıdan ucuz mal alın istediğiniz kadar dermi!!
    2.20 yükseleni kırmış gibi bir görüntü veriyor tabi ayı tuzağı değilse. Çok saçma ve gereksiz bir grafik görüntüsü oluştu resmen grafiğin içine ettiler. Umarım bunun için önemli bir nedenleri yoktur.

5. Bilançoyu bir görelim bakalım..Hemen karaları bağladınız..En az geçen senenin 2 katı kar bekliyom..3 katı bile sürpriz olmaz.Dökülmeyin speğe...

6. 21 ağustosta belli olur. 3 kez değdiği 35 i kırmasını beklerken yaptığı harekete bak. böyle ömür törpüsü hisse var mı başka.

7. evet dostlar bir yorum hasil.oldu bizede..oncelikle bilmenizi isterim.234 ten 214 e bir mal cakis felan.olmadi(toplanan mal yoktu cunki..garantinin aldigi 500 bin ve globalin 400 bin disinda.global deutcheye gonderdi.garanti tutuyor buyuk oranda..asil tahtayi bilincli ve kolayca adesenin kuruhuna takilmasi olayi var.ve invest menkulun sacma sapan islemleri bunun musebbibidir.adesede bir operasyon yapilacakti.6.5 milyon alindi lakin iki gunde.5.7 milyonu kar etmeden satildi.malesef oradaki bozgun bize fazlasiyla ugradi..ozellikle kimsenin mal.tasimak istememeside.bunu katmerledi.bende gun icinde 100 k lara ulasmama ragmen malesef trade yapmak durumunda kaldim.(mecbur birakildim bir nevi..)lakin 50 k sabit duruyor.dususun bir sebebi yok.bilesiniz.cikisin varmiydi tabiki vardi.utanarak cikti zaten..234 e dikkat cekmistim malesef oyle oldu.lakin bukadari mantiksiz tabiki..takas vb gondermiyorum.bi sey yok cunki..selamlar.

Sayfa 108/786 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •