Sayfa 125/786 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Kötü gidiyor baldayi beradan aldığımız yüzde 25 in 7 isini yedi ittifak nasip napalim 2.13 stopladim ama

2.  Alıntı Originally Posted by abdullahmuhammed Yazıyı Oku
    Tüm piyasayı 10 dk. da nasıl anlaşmışlar gibi (?) aşağıya yuvarladılar. Geçmiş senelerde de yapmışlardı.
    2 gün evvel bu tahtada (çaycının)dolaştığını yazmıştım.
    bugün galipin kendi tahtaları ve girdiği tüm tahtalar çöktü bu arada adese ve ittfh de kervana katıldı.
    kozalaklarda dahil.

3. 'Bizi aldatan bizden değildir' Bu insan müsvetteleri özellikle yurt dışında elin pisliğini temizleyerek para kazanan gurbetçi vatandaşlarımızın gırtlağından keserek biriktirdiği paraları iç ettiler o yetmedi halka açarak garibanın üç kuruşunu iç ettiler etmeye de devam ediyorlar.

4. Bir pasta verebilecek varmı arkadaşlarımdan ?

5.  Alıntı Originally Posted by borsakurdu Yazıyı Oku
    'Bizi aldatan bizden değildir' Bu insan müsvetteleri özellikle yurt dışında elin pisliğini temizleyerek para kazanan gurbetçi vatandaşlarımızın gırtlağından keserek biriktirdiği paraları iç ettiler o yetmedi halka açarak garibanın üç kuruşunu iç ettiler etmeye de devam ediyorlar.
    Zaten müslümanları kandıranlar malı götürüyor bu devirde. Hem kapitalist kanalda hem siyasi kanalda kandıra kandıra...Ben de Kombassan,İhlas,İttifak gibilerinden 5 kr. kazanamadım. Bir de yahudilerden Alarko,Borusan,Ülker vs. Hayırlısı olsun diyelim.

6.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    2 gün evvel bu tahtada (çaycının)dolaştığını yazmıştım.
    bugün galipin kendi tahtaları ve girdiği tüm tahtalar çöktü bu arada adese ve ittfh de kervana katıldı.
    kozalaklarda dahil.
    Kozalaklar ve kendi kağıtları hiç değilse uçtu kaçtı, bu İt... bağlı duruyor ama.

7. https://i.hizliresim.com/mk93G1.png

pastanızı paylaşayım

8.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    hayal yok kardesim.dikkat ederseniz netelerden gelecegini belirttim.hisseye yansir yansimaz onu bilemem.gelecek rakam 3 asagi 5 yukari budur.sebepli ve hayal kurmadan varsa bilginiz buyurun...ytd
    Moral bozmak gibi olmasın ama nasıl bir yatırımcı olduğum sanırım yüzde 8.5 düşüşden bellidir gerçekçi bir yatırımcıyım.Bakalım bu zararlar nasıl çıkacak

Sayfa 125/786 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •