Sayfa 127/786 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. ne oldu herşey bittimi yabancı parasını çektimi herşey pamukipliğimi bu kadar pamukipliğine bağlı ekonomi olmaz ya
    hani herşey çok güzeldi toz pembe tablolar çiziliyordu ihracatta rekorlar kırılıyordu
    bi kıvılcım yetti borsayı çökertmeye temel sağlam olsa böylemi olurdu

2.  Alıntı Originally Posted by emrah38 Yazıyı Oku
    ne oldu herşey bittimi yabancı parasını çektimi herşey pamukipliğimi bu kadar pamukipliğine bağlı ekonomi olmaz ya
    hani herşey çok güzeldi toz pembe tablolar çiziliyordu ihracatta rekorlar kırılıyordu
    bi kıvılcım yetti borsayı çökertmeye temel sağlam olsa böylemi olurdu
    Borsada hiçbir şey bitmez ancak puan bazında tüm yurtiçi bankalar 110.000 hedef koymuştu ve bu hedefe ulaşıldı. Bankalar bilindiği gibi acımasızdır kâr için herşeyi yaparlar.Mühim olan benim aklımda 96.000 civarları var orta vadede, ancak 105.000 den döner mi onu da takip edeceğim, bu benim düşüncem bundan sonra ne olacağını Allah bilir. Ancak borsada pek çok hisse tavan yaparken çıkışa ayak uydurmayan hisselerde potansiyel var. İttifak'ta ise 2.57 üzerine gidemediğinden uzun vade düşüş trendini kıramadı bir türlü.

3. Bu işler herzaman böyle olmuştur. Ne zaman borsa rekor kırdı coşuyor vb sözler arttysa korkacaksın. 100 bnden sora gemiye alınan küçükler şimdi testereye gönderiliyor. Bankalarda düşüş yok neden çünkü onlarda KY yok. Hep küçüklerin olduğu kağıtların freni boşalmış nedense. Bizim gibi yatırımcıya müstehak. Gidip bu dolandırıcıların kağıtlarını alıyoruz.Aselsanlar bankalar ereğliler dururken bu sahtekarlara koz veriyoruz.

4. Hala %50 hissede olmama rağmen ancak Eylül-Ekim ayında borsa destek olacak tabana oturabilir diye düşünüyorum. Bu yüzden pek çok hisse %50 civarı düşebilir,bu bir ihtimaldir,bunun bahanesi çok. 2.senaryo ise yükseliş trendinde 114.200 seviyesi endeksin tavanını oluşturuyor ama burayı bu kâr manyağı bankalar yüzünden görebilmemiz biraz zor gibi.

5. Bence bu şirketi Torku satın almalı ancak o zaman adam olur. Böylece Torku itibarlı yükselişini sürdürürken İttifak da İtibarsızca tarihe gömülür. Aklıma gelen tek çözüm bu.

6. 2,04 üzerine tekrar atmadıktan sonra bu hissede bu sene de hikaye bitmiştir, yıllardır yaptığı gibi 2 altında 1 sene sürünüp artık seneye yapar denemesini.

7. Endekste 106.800-107.200 üzerine çıkma denemesi olacaktır. Bunun gücüne göre kısa vade fırsatlar doğabilir. Ancak bayram harçlığını cebine koyan fonlar vs. endeks kağıtlarını fırsat buldukça gömecek gibiler. Endeks dışı yükselmeyen kağıtlar popüler olacak gibi.

8. Borsa da hisse de yükselebilir de düşebilir de bunlar olağan durumlar anormal olan ittifak ve adese gibi şirketler de deve de kulak kadar az hisse oranıyla şirketi patron edasıyla soyan kıvrak bir yönetimin olması daha da vahim olan bunlar kendilerini dindar insanlar olarak tanıtmış ki market de mekruh olan sigarayı bile satmayalim da saf insanlar bizie inansın demişler bizim gibi saf insanlar da bunlar hayır ve şerri bilir Allah tan korkar affı olmayan kul hakkından sakınır diye şirkete ortak olmuşuz bilmiyorum belki bizi dolandiranlar ahir hayatta bizim işlediğimiz günahları üzerine alacak o zaman da paramı çalmışlar di kıvrak yönetim diye üzülmüştüm ama şimdi benim günahımi onlara yuklemisler diye sevinecegiz. Ateşleri bol olsun inşallah

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 127/786 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •