Sayfa 148/786 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Diyorum ki bu şirket de bi birleşmemi var bide şirketin bi beklentisimi var

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    KAP haberinde birleşme var haberi var işte
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    KAP haberinde birleşme var haberi var işte
    Kimle birleşiyor bu birleşme bu hisseye bi etkisi olurmu onu sordum

4.  Alıntı Originally Posted by Çorba Yazıyı Oku
    İnvest ****si son zamanlarda tahtaya dadandı Günlük aldığı günsonu veriyor BU günde 1700. ooo lot aldı 2.15 kadar 800, binini verdi 900 bin lot var elinde şuanda Büyük bir ihtimal onu da verecektir.
    dünkü takas

Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Kimle birleşiyor bu birleşme bu hisseye bi etkisi olurmu onu sordum

Big Planlama Yönetim ve Müşavirlik A.Ş. Devralma Şeklinde Birleşme

6. Şirketimizin, halihazırda oy hakkı veren paylarının %100'üne sahip olduğu halka açık olmayan anonim ortaklık hukuki
    statüsüne sahip ve Konya Ticaret Sicil Memurluğu'na 21142 sicil numarası ve 0483005529800015 Mersis numarası ile kayıtlı Big
    Planlama Yönetim Ve Müşavirlik Anonim Şirketi ile tüm aktif ve pasifleriyle bir kül halinde devralmasına ve devir suretiyle
    Şirketimiz çatısı altında birleşmesine yönelik işlemlere başlanılmasına,

7.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    Big Planlama Yönetim ve Müşavirlik A.Ş. Devralma Şeklinde Birleşme
    Bende diyorum bu birleşme hakkında mali bilginiz varmı bu birleşme bu hisseye nasıl yansır hisse yukarı mı gider yoksa geldiği yere mi gider yada buralardan alınırmı bu hisse görüşünüz nedir bak bu hisseye hakim değilim o yüzden soruyorum

8. nasıl bir hisse bu,2.15 i gör sonra 1.97 ye düş.Yorum yapabilecek varmı.ne yapmamız gerekiyor.

Sayfa 148/786 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •