Sayfa 27/786 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 209 - 216 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

baba yorgun: daha çok paramı istiyorlar?

2.  Alıntı Originally Posted by WinGman Yazıyı Oku
    baba yorgun: daha çok paramı istiyorlar?
    bilemiyoruz.. bedelli mi bedelsizmi. yoksa iç kaynaklardan mı karşılayacak şu an belirsiz

3. ben de şimdi kapta gördüm haberi burada paylaşacaktım.150 milyon olan hakkı(şu an 60 mil.) sanki kullanmışlar gibi tavanı 600 milyona çekmişler.Tavanı arttırsan ne olacak sermaye arttırmadıktan sonra.Bu haberi hisse 3 liralardayken verseler mal satma amacı güdüyor derdim.Şimdi neye yormam gerek bilemedim...yatırım tavsiyesi içermez..
    Son düzenleme : A.A; 10-03-2017 saat: 19:07.

4. Durum ne acaba?
    Şirketle alakalı bilinmeyen bir sey mi var?
    Yoksa sıradan bir sey mi?
    Ne olacak?
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by ittifakzede Yazıyı Oku
    Durum ne acaba?
    Şirketle alakalı bilinmeyen bir sey mi var?
    Yoksa sıradan bir sey mi?
    Ne olacak?
    Ytd.
    Valla benim bu hissede pusulam şaştı iyi ile kötüyü karıştırır oldum.Spek bayağı bi miks yaptı beynimi.Normalde iyi haber ama hisseye yansır mı yansımaz mı orasını öngöremiyorum...Sermaye şuan 60mil.tavanı 600 milyona çekmek demek 1e 10 sermaye arttırımı demek.Böyle bir şeyi bu yönetim kurulunda(RÜYADAN İBARET) yapsa ki yapacak diye birşey yok 2021 tarihine kadar peyder pey arttıracak hisse bugun ki fiyatlarla 0.19 kuruşlara düşmesi demek elinde de 1e 10 hisse artışı demek.Baba yorgun un dediği gibi bedelli mi bedelsiz mi olacağı ve ne kadar zamanda olacağı önemli.600 kadar çıkaracağı garanti değil şuanki tavan 150m ŞİRKET sermayesi 60 mil.gibi gibİ.Yatırım tavsiyesi içermez
    Son düzenleme : A.A; 10-03-2017 saat: 19:06.

Neden bir şirket böyle birşey yapmak ister peki? bizimki gerçi normal değil de...

7. basip bedelliyi doviz borcunu kapatacakki yeniden borclanacak yuzu olsun.kotu seneryo bu umarim.olmaz.ytd

8. Hiç sanmıyorum !

Küçük yatırımcı parasının 10'da 9'unu yitirmişken bedelliye katılır mı hiç? Gözü karartıp nominalden şirketi ele geçirmekse niyet, bu durumda olabilir..
    Ama buna cesaret edemezler sanki!

Sanki yılların pisliğini temizleme hazırlığı? Tamamen şeytan ruhlu değillerse tabii.

Artık malı topladılar dipten yükseliş zamanı geliyor; 1'e 5 prim yapınca da ileride bedelsize yer açıyorlar. Bu senaryoda olası ?

Yedi yılın ve 20 bin ailenin vebali var bunlarda!
     Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    basip bedelliyi doviz borcunu kapatacakki yeniden borclanacak yuzu olsun.kotu seneryo bu umarim.olmaz.ytd

Sayfa 27/786 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •