Sayfa 520/786 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Daha önce yazdığımı düşünerek yazmamıştım Ağustos maaşı yatmadı elemanın

2. Neyse şu satış haberi gelir olumlu yada olumsuz sonra taşlar yerine oturur ederini bulur

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by erolgabakci Yazıyı Oku
    Daha önce yazdığımı düşünerek yazmamıştım Ağustos maaşı yatmadı elemanın

sn.erolgabakci... maaş yatmamış ise burda olmanız komik komikler ordusu

4. Selva 3 milyona yakın hisse satıp ittifaktan çıkmış
    Hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi içermez. Dikkate almayınız.

5. Gün içi al sat süper ama 3.66 aldım 75 verdim
    Mühim olan akşama malsız olmak bir kap haberi gelir hüsran da olabilir gunlukculerin hepsi burda Brut gelene kadar

6.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    sn.erolgabakci... maaş yatmamış ise burda olmanız komik komikler ordusu
    Yalan mı söylüyorum yani bu maaş konusunda, sadece evet yalancısın ya da hayır doğru söylüyorsun diyebilir misin sadece iki kelime cevap lütfen lutfeeen

7.  Alıntı Originally Posted by erolgabakci Yazıyı Oku
    Adesenin satış süreci var katarlilara 60-65 milyon euro gibi, alacaklı taraf Adese market kule sitede kalan dükkanlar ve avm yi istiyor, ittifak holding ise avm içindeki marketten çıkmak istemiyor, bir de avm ile kule arası eskiden bina dışından dolaşarak geçiliyordu, holding içeriden bir yol açarak geçiş yaptı ve buraya sağlı sollu 4-5 dükkan ekledi, birde ana giriş kapısını değiştirerek önünü dükkan yaptı Starbucks geldi buraya,
    Tabiki ilk yapı ile son hali arasında fark var ve buranın yapı iskan ruhsatları alınmadı, belediye ile sorunlu ama aşılamayacak gibi değil, alacaklı taraf bu pürüzlerin halledilmesini marketi kendilerine bırakmalarını istiyor
    Holdingin en iyi kısmı Adese o elden çıktı mı elde kalan selva makarna seha inşaat ittifak makina ve daha bir kaç ufak tefek şirket
    Adesenin alıcısı nın yabancı olması ve güven verici olması nedeniyle prim yaparken, holding cironun en büyük olduğu şirketini kaybetmesi ve çok borçlu olması sebebiyle negatif seyrediyor
    Açıklamanız için teşekkürler. Mantıklı geliyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

BAŞKA BİR HİSSE 6.000.000 LOT SATIŞ YEMİŞ OLSAYDI 1.00 TL GÖRÜRDÜ, KAFASI BASMAYANLAR ŞİRKETİ O KADAR KÖTÜLEMEKTE Kİ VE İLGİNÇ KÖTÜLE VE HİSSEYE ALIM EMİRLERİNİ YOLLA

KAYNAK: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/716624

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 520/786 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •