Sayfa 532/786 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Yok malesef şu anda zararı var

2. Ben bu hisseden hicbir şey anlamadım.adese yükseliyor bu sürünüyor.oysa
    Hisseleri Borsa İstanbul'da işlem gören Adese'nin, KAP'a göre, yüzde 73,09 hissesi Konyalı İttifak Holding'e, yüzde 7,5 hissesi Big Planlama Yönetim AŞ'ye, yüzde 4,5'i Seha İnşaat AŞ'ye ait. Şirketin kalan hisseleri ise halka açık.

3. Ayıboğa kardeşim senin öngörünü ve görüşlerini önemsiyorum. ittifak 2 defa aldığım fiyata geldi ama ben açboğazlılık edip satmadım şimdide köpek gibi pişmanım ama ne fayda senin öngörün ne hisseya saplanıp kaldık eğer burda paylaşmak istemezsen özelden de yazabilirsin şimdiden teşekkürler

4. Noldu yazilanlar da gitti.

5. ayıboğa ve ümit05 kardeşlerim ikinizinde vermiş olduğu bilgiler ve ön görüleriniz faydalı oluyor ikinizde iyi
    insanlarsınız birbirinizle "atışıyor" tavrında olmanız şahsen hoşuma gitmiyor umarım bir birinizi kırıcı cümleler yazmazsınız. saygılar.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ramis Yazıyı Oku
    ayıboğa ve ümit05 kardeşlerim ikinizinde vermiş olduğu bilgiler ve ön görüleriniz faydalı oluyor ikinizde iyi
    insanlarsınız birbirinizle "atışıyor" tavrında olmanız şahsen hoşuma gitmiyor umarım bir birinizi kırıcı cümleler yazmazsınız. saygılar.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ramis bey pasta rica etsek

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pasta

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ben şirketin yerinde olsam bütün bağlı şirketleri halka arz ederim..devlet teşvik veriyormuş halka arz için (bedava para)

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 532/786 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •