Sayfa 574/786 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Hayırlı olsun ittifak holdingin yönetimi değişti.önceki yönetim azledildi

2.  Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ittifak holdingin yönetimi değişti.önceki yönetim azledildi
    Teşekkürler bilgilendirmeniz için. Ben katılamadım genel kurula.

3. Başkan kim acaba

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Önceki yönetimin azledilmesi nedir?

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Can Teoman seçilmiş.
    Hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi içermez. Dikkate almayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by karabey Yazıyı Oku
    yine bol keseden sallayanlar son surumlerini ortaya cikarmislar.bakin aklima hangi şarki geldi...salla salla gul memeler oynasin salla yer yerinden oynasin
    her sallayana itibar etmeyin.
    Bu genel kurulda yonetim kurulu degisikligi yok.fakat ibrasi var.bunun sonucu sorumluluk var..
    Yoneticilerin ibra konusunda oy kullanma hakki yok.hisse devri onun icin yapilmis olabilir.m kiyak g.kurtarma derdinde olabilir...
    Her soyisimi ayni olan kardes olsa herkesin 5 milyon kardesi akrabasi olurdu.
    Fazla sallamayin sürümünüz bozulur.
    bugün yönetim kurulu olduğu gibi değişti. Hani yönetim kurulu değişikliği yoktu koçum? dediğim gibi akdereler yönetime girdi. Artık bol keseden sallamazsın heralde!

7.  Alıntı Originally Posted by umutsirin Yazıyı Oku
    İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Can Teoman seçilmiş.
    Hazirun cetveline bakınca, eski tüfeklerin, A sınıfı hisselere sahip olanların çoğunluğunun toplantıya katılmadığı gözüküyor. aralarında daha önce anlaşarak, bilerek ve isteyerek yönetimi değiştirerek, yönetimi olduğu gibi sipekülatif, manülatif tam anlamıyla borsa kurtlarına teslim ettiler.

ayrıca hazirun cetvelinde kimin ne kadar hisseye sahip olduğuna dair bilgiyi koymamışlar. kasıtlı koymamışlar. mesela listede AKDERE inşaattan farklı olarak birkaç tane daha AKDERE var. bunların elinde kaç adet hisse var belli olmuyor. yeni yönetim kurulu başkanı da spk dan yüklü ceza alanlardan. mehmet akdere desen, zamanının en biyük speği ve ceza alanıydı.

en dikkat çeken nokta ise, Murat ÇOLAK'ın %7 oy hakkı olmasına rağmen toplantıya katılmamış. büyük işler dönüyor.

8. Aslında seni secseler iyi olurmus

Sayfa 574/786 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •