Sayfa 586/589 İlkİlk ... 86486536576584585586587588 ... SonSon
Arama sonucu : 4706 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: ITTFH - İttifak Holding

1.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    İflas falan ettiği yok. Sadece öyle gösterdiler. Hisse toplamak için. Başarılı da oldular açıkçası. Şu anda hisseyi ve kendilerini unutturma safhasına geçtiler. Bu safhada da ADESE üzerinden nemalanacaklar. Migros'a göre durumu çok çok daha iyi olan ADESE yi bilerek zarar ettirdiler. Ve hisselerini borsada çok çok ucuza kendi adamlarına sattılar. Adesede ortalama 1,40 dan 54 milyon adet sattılar. Dörtte bir fiyatından. Bu 54 milyon hisseyi küçük yatırımcılara 2,5 ortalama ile çok rahat kakalayacaklardır. Geçmişte 17 TL yi görmüş ve borsadan pek anlamayan saflara 2,5 TL den satmaları çok zor olmayacaktır.

Yani bu pz lerin bu operasyondan biranda 50 milyon TL kar etmeleri hiç de zor değil.

ÖNEMLİ NOT:
    imtiyazlı hisselere sahip, halka açıklığı çok büyük orana sahip bu hisseler, tam bir kumar hissesi olup, bu hisselerde herşey beklenir. Söylediklerim, Bu saatten sonra kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. (İttifak 2 TL de iken, Adese 0,9 TL de iken sözlerime dikkat edin, yatırım tavsiyesidir diyordum )
    söylediğim üzere, 1,4 ortalamayla sahip oldukları ADESE'yi 2,40 TL ye taşıdılar.

2. Ittifak ne olur onu soyle selcuk bey 7.98 den satmadik hala bekliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by fiesta42 Yazıyı Oku
    Ittifak ne olur onu soyle selcuk bey 7.98 den satmadik hala bekliyoruz
    5,95 den ittifak hissesi aldığımı söyledim daha önce. Satmış değilim.

4. Yüzde 50 Bedelsiz spk tarafından onaylanmış.
    Bedelli artırımı falan olmayacak. Yakın tarihte de yapmayacaklar. Ellerinde toplu halde bu kadat hisse varken bedelli falan yapmazlar. Kararlarınızı bu bilgiye göre alın.

5. Hadi bakalım ittifak .

Bakalım yarın ne yaşayacağız?

Hayırlısı .

6. Ben çıktım pişman oldum açıkçası 4.46 dan mallanmistim erken çıktım tekrardan girmeye çekiniyorum açıkçası ne yöne devam edecek varmı fikri olan

7. Senin gibi düşünüp hisseye girenlerin sayısı ne kadar fazla olursa hisseyi ele bırakırlar. Yok kimse girmezse yukarıya devam. Borsa bu işte.

8. Bölünmeden önceki değeriyle hisse şu anda 8 TL. Son 1,5 yılda hissenin fiyatı yaklaşık 5 kat artmış oldu. Allah bereket versin. Risk alıp hissede kalanlara bol şans diler, yeni almayı düşünenlere de "hisse 1,5 TL de iken nerdeydiniz? " Diye sormak istiyorum.

Sayfa 586/589 İlkİlk ... 86486536576584585586587588 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •