Sayfa 587/786 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

İttifak Holding, bağlı ortaklığı Selva Gıda'nın halka arz edilmesi için başvuru sürecini başlattı

BORSAGUNDEM.COM

İttifak Holding (ITTFH), gru***i şirketi Selva Gıda San.A.Ş.'nin halka arzı için çalışmalara başladı.

Halka arz süreciyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, İttifak Holding'in bağlı ortaklığı Selva Gıda San. A.Ş.'nin halka arz edilmesine yönelik olarak Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasına ve halka arzla ilgili işlemlerin Selva Gıda yönetimi tarafından yürütülmesine karar verildiği ifade edildi.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

İttifak klasik borsa hareketini yaptı!
    önce hisseleri yükselti sonra haberleri gönder ve satışa geç!!!!!!

3. Bu şirket yatırımcısına hiçbir şekilde korumadığını birkez daha ortaya koymuştur. Hergün adım adım yukarı gösterip Bi dakikada dib göstereceklerini bariz belli etmişlerdi, yemezler..

ikinci adese olayı başlıyor uyanık olun

5. Nasip bir spek var bunda herif acayip borsa 2 gundur dusiyor bu cosuyor sevdigim hisse tarzi aslinda Al sat tut tavsitesi degildir

6. aynen katılıyorum..
    hissettirmeden,
    göze batmadan,
    devre kesmeden ,
    gözlerden uzak yavaş yavaş kıyıdan kıyıdan gidiyor şimdilik..

Acaba avm satış fiyatı düşük bir rakam mı olacak!!!

8. Bu kadar basit olmamalı. Sabahtan beri endeks eksinin dibine vurmuşken sen prim yap son yarim saatte tabana ver. Bir Allahın kulu da çıkıp hesap sormaz mı bunlardan. Akşam tedbir kararları gelir tüm soygun yanina kar kalır. Daha geçen hafta aynı haltı yedi bu gün gene. Lanet olsun size.

Sayfa 587/786 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •