Sayfa 588/786 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Tam da dun dedigim gibi nasil bir spek var bu kagitta gecen 10 gun falan oncede 5.40 lardan yine taban yapip 4.40 yapmisti ordan alip yine eski yerine geri yukseltmisti simdi baktim yine taban yapmis donusumlu olarak adese ve bunda hareketler yapiyorlar ..bu hareketleri tutturabilen kazaniyor ama oda zor tabi..gecmiste 1.70 lerden baslamisti yukselis hareketine ..2 gundur de bist te fiyati yukarda kalmis hisseler de asagi sert duzeltmeler var ...bu tur hissler den cikip ucuz kalmislara giris var gibi ygyo yyapi tavan olmus haralde onlara girdi cikan para..Al sat tut tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Bölünmeden önceki değeriyle hisse şu anda 8 TL. Son 1,5 yılda hissenin fiyatı yaklaşık 5 kat artmış oldu. Allah bereket versin. Risk alıp hissede kalanlara bol şans diler, yeni almayı düşünenlere de "hisse 1,5 TL de iken nerdeydiniz? " Diye sormak istiyorum.
    Sayın ege hissede sert hareket ler başladı halka arz çalışmasını yapılıyor bu spekler Akdere mecnur Teo bir ipde üç cambaz olurmu

3. konyaspor a sponsor olup isimlerinide ittifak holding konyaspor olarak herkese söylettiriyorlar..artık gözönünde oldukları için hisselerine daha akıllı davranırlar sahip çıkarlar diye düşünmüştüm.
    tabiiki hayal kurmuşum

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Bölünmeden önceki değeriyle hisse şu anda 8 TL. Son 1,5 yılda hissenin fiyatı yaklaşık 5 kat artmış oldu. Allah bereket versin. Risk alıp hissede kalanlara bol şans diler, yeni almayı düşünenlere de "hisse 1,5 TL de iken nerdeydiniz? " Diye sormak istiyorum.
     Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Sayın ege hissede sert hareket ler başladı halka arz çalışmasını yapılıyor bu spekler Akdere mecnur Teo bir ipde üç cambaz olurmu

5,9 TL den almaya layık görüp tekrar aldığım hisseyi bölünmemiş değeriyle 8 TL de iken satma tavsiyesi vermiştim aslında. anlayan anladı.

soruna gelince, bir ipte 3 cambaz da oynar, 10 da. ve de oynuyorlar işte.
    Son düzenleme : selcuk_ege3; 10-10-2019 saat: 16:12.

5. Hisse, tekrar alım bölgesine geldi.
    Geçen haftalarda seans sonuna doğru yaşanılan kademesiz sert düşüşler, mal yedirme amacıyla değil, korkutma amacıylaydı. Başarılı da oldular bence.

Orta vade için elinde tutabilecek olanlar için alınabilir. Beklenti ve hikayesi bol.

6. mehmet Akdere ve 10 kadar spekülatör, manipülatör hisseyi 6 yıl boyunca ve yeterince topladı. hisse acayip toplu bir halde. küçüklerin elinde kalmış bir kaç hisseye göz dikmiş durumdalar. onları da bu fiyatlardan alınca büyük bir ralli yapacaklar. 6 yıldır bu hisseyi takip ediyorum ve sürekli yazıyorum. geçmiş mesajlarıma bakınca durumu anlarsınız zaten.
    hisseyi orta vadede Ralli yaptırıp tıpkı geçmişte ADESE de olduğu gibi yüksek fiyatlardan küçüklere postalayacaklar.( 3 yıl önceki ADESE rallisinmden bahsediyorum)

7. yorum yokmu?

8.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    ikinci adese olayı başlıyor uyanık olun
    Nedir bu 2.adese hikayesi hocam ya cok duyuyorum bu aralar

Son yörük

Sayfa 588/786 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz