Sayfa 597/786 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Destek ve dirençleri neresi

4 ün altında çoğu malı elden çıkarma yarışına gir, 4 ün üstünde mal alma yarışına gir....
    neyin mantığıdır, bir açıklaması olabilir mi ki?
    anlayan varsa beri gelsin...

kesinlikle al sat yat tut tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Evet haklısınız. Aslında yapılan tam bir dolandırıcılık. Adese payını yüzde 80 lerden yüzde 7 ye düşürdüler. Kulenin satışından da ciddi bir zararı olacak holdingin. Ne yazıkki bu yaptıklarını da kılıfına uydurdular. Adese hisselerini bist te sattılar. Fiyatı piyasa belirlemiş oluyor.

Yakında Adese deki yüzde 7 imtiyazlı payların satışı gündeme gelirse şaşırmayın
    Sayın ege cuma ve pazartesi yi bir günde sildiler bugün para çıkışı var invest tekbasina iki mly lot satildi civari satış yapmis spekler carpusmasimi yoksa buralardan halka arz çalışmasını şahsi görüşleriniz neler beklentiniz devammi

5. Resmen bu kagitta dolandiricilik var. Yüklü yüklu mali koyup al gulum ver gülüm yapiyorlar. Piyasaya cok mal gomdüler. Nerden bulastik. Bu kagittan uzak durmak lazim.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Sayın Selçuk Ege lütfen ittfh hakkında son gelişmeleri bizimle paylasabilirmisiniz , malum moraller bozuk bilgileriniz bizim icin çok değerli , çok tesekkur ederim....

7.  Alıntı Originally Posted by krasnodar Yazıyı Oku
    Sayın Selçuk Ege lütfen ittfh hakkında son gelişmeleri bizimle paylasabilirmisiniz , malum moraller bozuk bilgileriniz bizim icin çok değerli , çok tesekkur ederim....
    Bu kağıdı 3,5 un altına getirdikleri an hisseleri kaçırırlar. Bunu benden daha iyi bildiklerinden getirmezler. Adamların elinde 60 milyon lot var. Kendi kendilerini sobelemek isteceklerini düşünmüyorum. 2 YIL SABREDECEKLER için Hissede bu seviye ve altına alım tavsiyesi veriyorum.

Morelinizi bozmayın. Amaçları bu zaten. Hisseyi günlük takip etmemenizi öneriyorum. Eninde sonunda çıkaracaklar. Yaptıkları satışları mal boşaltma olarak görmüyorum. Kendileri satıp kendileri alıyor. Ceza alanların elinde yüzde 12 hisse olduğunu da öğrendik zaten. Müsterih olun 😉

8. Çok tesekkur ederim Selçuk Ege bey Allah razı olsun sizden, cezalıların melinda %12 hisse bulunması ne anlama geliyor acaba cevabiniz icin şimdiden TEŞEKKŰRLER....

Sayfa 597/786 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •