Special Days Image
Sayfa 598/786 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by krasnodar Yazıyı Oku
    Çok tesekkur ederim Selçuk Ege bey Allah razı olsun sizden, cezalıların melinda %12 hisse bulunması ne anlama geliyor acaba cevabiniz icin şimdiden TEŞEKKŰRLER....
    2 hafta önce SPK tarafından işlem yasağı getirilenlerde ittifak holdingin yüzde 12 hissesi bulunduğunu öğrendik. Nasıl öğrendik? dolaşımdaki hisse miktarı cezadan sonra otomatikman işlem yapılamaz tipe dönüşüyor ve dolaşımdan çıkıyor. Ceza verildiği gün de %12 hisse dolaşımdan çıktı. Birkaç günden sonra bu hisseler tekrar dolaşıma sokuldu. Muhtemelen çeteden başka birilerinin hesabına virmanladılar/devrettiler. Burdan biliyoruz yani. Sizin de bu KAP tablolarını okumayı öğrenmenizi tavsiye ediyorum.

Sonuç olarak hisse adamlarda bala topluca duruyor. Aracı kurum dağılımları sizi kandırmasın. Sürekli virmanlayıp duruyorlar.
    Zaten Adamların maliyetlerine yaklaşıyor hisse. Kar etmeden çıkarlar mı hiç ? 😉

2. Sayın Selçuk Bey, gördüğüm kadarıyla bu ittfh en iyi tanıyanlardan birisin. Bilgilendirmen için tşk ederiz.

Kardeşim bir de bu Holdingin, Sizin de bildiğiniz gibi eski ilk ortakları üzerinde İMTİYAZLI hisseleri var. Satsan satılmaz, alsan alınmaz.
    Bu imtiyazlı hisseler ne olacak? Yönetim bu imtiyazlı hisse konusunda bişey yapmıyor?

Bu konuda değerli fikirlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Sayın Selçuk Bey, gördüğüm kadarıyla bu ittfh en iyi tanıyanlardan birisin. Bilgilendirmen için tşk ederiz.

Kardeşim bir de bu Holdingin, Sizin de bildiğiniz gibi eski ilk ortakları üzerinde İMTİYAZLI hisseleri var. Satsan satılmaz, alsan alınmaz.
    Bu imtiyazlı hisseler ne olacak? Yönetim bu imtiyazlı hisse konusunda bişey yapmıyor?

Bu konuda değerli fikirlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?
    imtiyazlı hisselerinin de son aylarda sürekli el değiştirdiğini izliyoruz. ittfaktaki Adese paylarının %7 imtiyazlıları hariç diğer tüm adi payların borsada topluca satılması ve ittifakın yönetim kurulunun sürekli değişmesi ile ilgisi olduğunu düşünüyorum. habire kendi aralarında yeni anlaşmalar yapıp duruyorlar. bunların alevera delaverisne yetişilmiyor. o yüzden hep dediğim gibi kısa vadeli iseniz bu hisseye yaklaşmayın. kaz gibi yolunursunuz.

Bu imtiyazlı hisselerin varlığı ve açığa satmalar bizim borsamızın kanayan yarası. çoğu insanın imtiyazdan haberi yok. sahip olmadığı bir malı satmak da dolandırıcılığın daniskası. bu ikisini iptal etmedikçe borsa morsa gelişemez. ülke içindeki küçükleri ekonomiye kazandıramazsın.

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    imtiyazlı hisselerinin de son aylarda sürekli el değiştirdiğini izliyoruz. ittfaktaki Adese paylarının %7 imtiyazlıları hariç diğer tüm adi payların borsada topluca satılması ve ittifakın yönetim kurulunun sürekli değişmesi ile ilgisi olduğunu düşünüyorum. habire kendi aralarında yeni anlaşmalar yapıp duruyorlar. bunların alevera delaverisne yetişilmiyor. o yüzden hep dediğim gibi kısa vadeli iseniz bu hisseye yaklaşmayın. kaz gibi yolunursunuz.

Bu imtiyazlı hisselerin varlığı ve açığa satmalar bizim borsamızın kanayan yarası. çoğu insanın imtiyazdan haberi yok. sahip olmadığı bir malı satmak da dolandırıcılığın daniskası. bu ikisini iptal etmedikçe borsa morsa gelişemez. ülke içindeki küçükleri ekonomiye kazandıramazsın.
    Anlaşılan iş karışık. Koyun can, kasap et derdinde...

5. Tamamen al gülum ver gülüm isi. Invest, Alnus, A1 kapital, Deniz. Bunlar bir gün alici bir gun satici. Cok sert hareketler var. Ama ayak uyduran treed edebilir.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 10 günde -%25 . Resmen oyun oynuyorlar. İnvest yüklü yüklü alıyor veriyor. Sonuçta 2.milyon milletin eline verdi.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 3,53 güçlü direnç oradan dönebilir ytd

Sayfa 598/786 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •