Sayfa 6/786 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 41 - 48 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by osmanaaa Yazıyı Oku
    Sen bekle endeks 100 olunca millet zaten gelir buraya

Sent from my SM-A310F using hisse.net mobile app
    Endeks 100 değil 200 olsa ne fark eder.Millet gelse ne olur bu çakallar istemedikten sonra sen bu kağıdın çıkabileceğine inanıyor musun?Tüm ky ler voltran oluştursa dahi bu adam vasfı taşıyan ama adam olmayan adamlara karşı galip gelme ihtimalimiz yok.Ancak kendi isterse ky gelmese bile uçurur kağıdı.Kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi içermez..

2.  Alıntı Originally Posted by A.A Yazıyı Oku
    Endeks 100 değil 200 olsa ne fark eder.Millet gelse ne olur bu çakallar istemedikten sonra sen bu kağıdın çıkabileceğine inanıyor musun?Tüm ky ler voltran oluştursa dahi bu adam vasfı taşıyan ama adam olmayan adamlara karşı galip gelme ihtimalimiz yok.Ancak kendi isterse ky gelmese bile uçurur kağıdı.Kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi içermez..
    Kastettiğim o zaten

çakallar da Birgün belasını bulacaklar

arkadaşlar müslümanlıkla ne alakası var lütfen böyle tabirler kullanıp müslümanlık kavramını zedeleyici imalarda bulunmayın burası borsa hisse 10 katına çıksa adam iyi müslüman mı olacaktı hiç alakası yok

4.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    arkadaşlar müslümanlıkla ne alakası var lütfen böyle tabirler kullanıp müslümanlık kavramını zedeleyici imalarda bulunmayın burası borsa hisse 10 katına çıksa adam iyi müslüman mı olacaktı hiç alakası yok
    Arkadaşım on katına çıkmasın değerinde olsun çalışanlarına 30 40 binliraya maaş ödemesin bu sakallilar hisseyi 8 yıldır değerinin 5 te 1 ne indirdiler hadi borsadir düşerde cikarda diyelim değerinin yarısına düşsün en fazla hırsız bunlar hirsiz

Alıntı Originally Posted by osmanaaa Yazıyı Oku
    Arkadaşım on katına çıkmasın değerinde olsun çalışanlarına 30 40 binliraya maaş ödemesin bu sakallilar hisseyi 8 yıldır değerinin 5 te 1 ne indirdiler hadi borsadir düşerde cikarda diyelim değerinin yarısına düşsün en fazla hırsız bunlar hirsiz

anlıyorum takip ettğim hissedi ittifak ancak sahibinin sakalı dini gibi şeyleri buraya karıştırmayın
    sahibi ateist olsa ateistlik kavramını mı suçlayacaktın
    eleştirileri bir din üzerinden yada onun emaresi olan sakal üzerinden yapmayın diyorum o kadar

6.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    anlıyorum takip ettğim hissedi ittifak ancak sahibinin sakalı dini gibi şeyleri buraya karıştırmayın
    sahibi ateist olsa ateistlik kavramını mı suçlayacaktın
    eleştirileri bir din üzerinden yada onun emaresi olan sakal üzerinden yapmayın diyorum o kadar
    ateistler... bu makat yöneticilerden.. daha onurlu. daha namuslu. daha dürüst. en önemlisi de daha ŞEREFLİDİR.. bence

7.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    ateistler... bu makat yöneticilerden.. daha onurlu. daha namuslu. daha dürüst. en önemlisi de daha ŞEREFLİDİR.. bence
    Aynen bu makatlar şirazeden çıkmış müslüman görünümlü insanlardir

Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    anlıyorum arkadaşım büyük bir madik yemişsiniz bu şirketten ama bak yine genelleme yapıyorsun bu işin ateistlikle dinle alakası yok benim tanıdım çok hilekar ateistler de var milyara tenezzül etmeyecek müslüman da var
    genelleme yapmak kişinin yaptığı hile ile inancı veya inançsızlığı üzerinden yorum yapmak hatalı olur

Sayfa 6/786 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •