Sayfa 602/786 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. İyi iş!
    Holding 4,40 TL den aldığı 2.000.000 adet hisseyi 3,40 TL den sattı. Madem satacaktın, niye aldın?
    1 ay içinde 1 TL aşağıdan neden satılır?
    Bu apaçık şirketi zarara uğratmak değil de nedir?

Yarın SPK ya şikayet dilekçeleri gider.

İşte bu yüzden söylüyorum, bu şirkete kısa vadeli yatırım yapmayı düşünmeyin. Elinizdekini son kuruşuna kadar yemek istiyorlar.

Kısa vadeli düşünüyorsanız işiniz zor. Ellerinde yüzde 3 daha var.

2. İkili dip formasyonun da gerçekleşti, kaldır kafanı, 3.65 üzerine at artık kendini...

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. #ITTFH hisse analizinde bazı kalemlerde iyileşme varken bazı kalemlerde olumsuz gelişmelere olmuş. Videoda anlattım

https://www.youtube.com/watch?v=i47tMh1ujEQ
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    İyi iş!
    Holding 4,40 TL den aldığı 2.000.000 adet hisseyi 3,40 TL den sattı. Madem satacaktın, niye aldın?
    1 ay içinde 1 TL aşağıdan neden satılır?
    Bu apaçık şirketi zarara uğratmak değil de nedir?

Yarın SPK ya şikayet dilekçeleri gider.

İşte bu yüzden söylüyorum, bu şirkete kısa vadeli yatırım yapmayı düşünmeyin. Elinizdekini son kuruşuna kadar yemek istiyorlar.

Kısa vadeli düşünüyorsanız işiniz zor. Ellerinde yüzde 3 daha var.
    Öncelikle size saygılarımı sunuyorum.
    Sizin siteye kayıtlı olduğunuz günden bu yana her paylaştığınız mesajları okudum. Saygım sonsuz. 2 milyon lot biseyçik değil. Buradaki asıl önemli olan soru Kimin aldığıdır. Neden satıldığı değil. Hadi diyelim şirket içi ödemeler adına olsun ki değil hadi diyelim. Ama bu hareketin gerçekleşmesi için önceden SPK' ya bilgi verilmesini. Hadi onunda geçtim kanun yasa zaman işi dediler kendi kanun yasalarina görede ters bu seferde yönetim kurulu üyeleri nin de için de bulunduğu yönetim kurulu kararı açıklanması gerekir di. Şimdi diyorum acaba çıkması için ideal bir hareket olabilir mi acaba. Şimdiden özür yine derin sulara daldım sanırım.

5. Deniz dün 2 milyon sattı 3.40 civarı. Bugun aldı 1 milyon 3.30 lardan.Dün satan şirketti bugün alan kim. Şaka maka iyi trade yaptı. 1 milyonda %5 i cebe koydu.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 3.30 desteği çalıştı üstte kapattı gibi görünse de benim 3.30 desteğini kıracağına ve 2.8 lere yolculuk başlatacağına dair hislerim oluştu, sebebi 3.30 üstündeki alımların isteksizliğidir.

Asla y.t.d...

7.  Alıntı Originally Posted by Corta Yazıyı Oku
    3.30 desteği çalıştı üstte kapattı gibi görünse de benim 3.30 desteğini kıracağına ve 2.8 lere yolculuk başlatacağına dair hislerim oluştu, sebebi 3.30 üstündeki alımların isteksizliğidir.

Asla y.t.d...

Borsa da bir tabir her zaman bana bu anları hatırlatıyor. Yere düşen bir bıçak asla tutulmaması gerekir. Düşeceğine inanıyorsan sat ve söylediğin seviyelerden almak için bekle. Ama çıkmasını beklediğin gibi düsmesinide bekleye biliyorsan sana ekmek çok. Şayet çelişkiye düşersen o zaman mecbur beraberce çıkmasını bekliyeceğiz.

8.  Alıntı Originally Posted by zombi13 Yazıyı Oku
    Borsa da bir tabir her zaman bana bu anları hatırlatıyor. Yere düşen bir bıçak asla tutulmaması gerekir. Düşeceğine inanıyorsan sat ve söylediğin seviyelerden almak için bekle. Ama çıkmasını beklediğin gibi düsmesinide bekleye biliyorsan sana ekmek çok. Şayet çelişkiye düşersen o zaman mecbur beraberce çıkmasını bekliyeceğiz.
    Satıp bekleyişe geçtim, yanıltır yükselirse ardından el sallarım, kalan arkadaşlara da bol kazançlar dilerim...
    Fırsatlar bitmez...

Asla y.t.d.

Sayfa 602/786 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •