Sayfa 61/786 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 481 - 488 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. İnşallah kıvrakların küçük yatırımcı sırtına basarak 20 yılda edindikleri şahsi servetleri (Cunda otel, birkaç yıl önce yurtdışına transfer ettikleri ve yurtiçindekiler) en kısa sürede asıl sahiplerine yani şirketlere iade edilir ya da en kötü ihtimal milli servetimiz bünyesine alınır!

Kalpten bir dua! Takdir Allah'ın, canı yanmış yirmi binin üstünde yatırımcının hissiyatını dile getirmişizdir inşallah...

Ytd

Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    Onlarda biliyorlar herşeyin farkındalar fakat kıvraklar orayı dediğiniz gibi iyi parsellemişler ve hiçbirşey yapamıyorlar ama inanın sizin temiz ve düzgün bir üslupla herşeyi aktardım bilin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sayın Barisello, sağlıklı yorumlarınız oluyordu.

Son gelişmeler sonrasında düşünceleriniz nedir?

Hala umudunuz var mı?

3. Efendim hinleri tanimak cok zor.
    Çok yüzleri çok nickleri var.
    Bir maasa maşa olmak.
    Allah adini kumpasina alet etmek.
    Bu akşam vicdanınıza el koyun.

4. Hissenin geçmişini bilmem ama teknik ve grafiksel olarak güzel bulduğum hisseler üzerinde çalışma yapmaktayım.

Hisse güzel potansiyele sahip, 1.80 ve 1.89 dirençlerini kırmadan bişey söylemek zor. Bu dirençleri bir gün mutlaka kıracak. Endeks coşuyor bu ise yatırımcıyı bıktırıyor.

Hiç endişe etmenize gerek yok motor az soğusun devamı gelecektir. İnşaAllah umut ediyoruz.

Kendi düşüncemdir. Ytd.

5. İTTFH.jpg

Kendi adıma bir çalışma yaptım.
    Şahsıma aittir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Akıllı olun.

6. az önce adese topiğine yazdıklarımı buraya da kopyalıyorum:

arkadaşlar benim dikkat çekmek istediğim asıl konu adese-ittfh hisselerinin geberik fiyatları değil bu şirketlerin yönetici/ortaklarının usulsüzlükleri, kanunsuzlukları, vatan hainleri ile ekonomik işbirliği içinde olmaları idi. yoksa burası borsa, kar etmek de var tüm birikimini kaybetmek de. ancak adese-ittfh gibi mali performansı iyi olan, konya'nın en büyük markaları arasında yer alan, her yıl istikrarlı bir biçimde büyüyen ve sürekli bütün bunlarla övünen şirketlerin yatırımcılarına yıllardır kan kusturması kabul edilemez. bu kadar çok çakallık ********lik yapılırsa bu kağıtlara ne by gelir ne de yabancı, o zaman da işte meydan bu aşağılık 31'ci 69'cu tayfaya kalır. kağıtların 5-10 kademe yükselmesi de ancak ortaklar mal satacakları zaman gerçekleşir.

karar sizin dostlar. ya sadece burada fuzuli küfreder birbirimize ağlar yüzümüze karşı 31 - 69 yapılmasını izlemeye devam ederiz ya da bu soygunculara şirketlerin ortakları arasında bizim de var olduğumuzu hatırlatırız. 2 gündür yazdım çizdim burada, söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım. haftaya bir iş için ankara'da olacağım, -eğer mümkünatı varsa- TBMM'ye de uğrayıp şikayet dilekçemi elden teslim edeceğim. sizden ricam üşenmeyin siz de başta SPK olmak üzere aklınıza gelen mecralara 3-5 satır yazın (şikayet linkini aşağıya kopyalıyorum), SPK'nın tüm başvuruları satır satır okuyup gerekli incelemeleri yaptığını çok iyi biliyorum, sakın yazsam ne olacak ki diye düşünmeyin.

https://beb.spk.gov.tr/?submenuheader=null

7. Çok teşekkürler inşallah haklı çıkarsınız da 7 yıllık çirkinlikler sonrasında güzellikler başlar !

Alıntı Originally Posted by köylü33 Yazıyı Oku
    İTTFH.jpg

Kendi adıma bir çalışma yaptım.
    Şahsıma aittir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Akıllı olun.

8. İlk kez umudu olan biri görüyoruz ve çok şaşırdık açıkçası!

Alıntı Originally Posted by köylü33 Yazıyı Oku
    Hissenin geçmişini bilmem ama teknik ve grafiksel olarak güzel bulduğum hisseler üzerinde çalışma yapmaktayım.

Hisse güzel potansiyele sahip, 1.80 ve 1.89 dirençlerini kırmadan bişey söylemek zor. Bu dirençleri bir gün mutlaka kıracak. Endeks coşuyor bu ise yatırımcıyı bıktırıyor.

Hiç endişe etmenize gerek yok motor az soğusun devamı gelecektir. İnşaAllah umut ediyoruz.

Kendi düşüncemdir. Ytd.

Sayfa 61/786 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •