Sayfa 611/786 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. selva gıda bunlara ait ve büyük bir makarna üreticisi keza adese önemli bir perakendeci migrosi bim artarken bunlara nheden yansımıyor, görüşlerim ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by ali25 Yazıyı Oku
    selva gıda bunlara ait ve büyük bir makarna üreticisi keza adese önemli bir perakendeci migrosi bim artarken bunlara nheden yansımıyor, görüşlerim ytd.
    Çünkü bunlar kan emici pislik sülükler. Küçük yatırımcılar hisselerini satmadığı için yükseltmediler. Panik havasıyla birlikte fiyatları düşürüp bir de bu şekilde toplamayı deniyecekler. Kısa vadede bir cacık olmayacak bu hisse, uzun vadeciler için %300 kar potansiyeline sahip aldı. 2-3 yıl hissede kalabilecekler için hissenin fiyatı çok çok cazip hale geldi. Zaten ufak alım gelse, malı kaybetmemek adına hemenn yukarıya taşıyacaklar. İşte bu kriz ortamında o ufak alım dahi olmadığı için bu kadar rahat düşürdüler. 30.000 adet hisse ile 5-6 kademe düşürebiliyorlar.

Hissenin şu anki fiyatı 2013 yılının seviyesine geldi. O zaman da bedava idi. Şimdi de bedava. Holdingi kasıtlı olarak kötü durumda gösterdiklerini düşünüyorum.

Yarın hisseyi topladıklarında önce hisseyi yükseltip sonra peşisıra iyi haberleri servis edip hisseden çıkacaklardır. Ama şu anda hisseden çıkmış değiller. Misal, küçük yatırımcıların uğrak yeri olmayan BİZİM menkul değerlerde yüzde 19 hisse var. Akderelerin satıp çıktı rolü verdikleri hisseleri blok olarak birileri aldı.

Şu anda sadece tiyatro oynandığını düşünüyorum

3. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Çünkü bunlar kan emici pislik sülükler. Küçük yatırımcılar hisselerini satmadığı için yükseltmediler. Panik havasıyla birlikte fiyatları düşürüp bir de bu şekilde toplamayı deniyecekler. Kısa vadede bir cacık olmayacak bu hisse, uzun vadeciler için %300 kar potansiyeline sahip aldı. 2-3 yıl hissede kalabilecekler için hissenin fiyatı çok çok cazip hale geldi. Zaten ufak alım gelse, malı kaybetmemek adına hemenn yukarıya taşıyacaklar. İşte bu kriz ortamında o ufak alım dahi olmadığı için bu kadar rahat düşürdüler. 30.000 adet hisse ile 5-6 kademe düşürebiliyorlar.

Hissenin şu anki fiyatı 2013 yılının seviyesine geldi. O zaman da bedava idi. Şimdi de bedava. Holdingi kasıtlı olarak kötü durumda gösterdiklerini düşünüyorum.

Yarın hisseyi topladıklarında önce hisseyi yükseltip sonra peşisıra iyi haberleri servis edip hisseden çıkacaklardır. Ama şu anda hisseden çıkmış değiller. Misal, küçük yatırımcıların uğrak yeri olmayan BİZİM menkul değerlerde yüzde 19 hisse var. Akderelerin satıp çıktı rolü verdikleri hisseleri blok olarak birileri aldı.

Şu anda sadece tiyatro oynandığını düşünüyorum
    Valla kaç ay yada senede gider bilmem ama 2.96 maliyetim var bakalım nezaman görecek oraları 4 den aşağıda vermem kendime söz verdim umarım şu olaylar da biter biran önce eski hayatımıza döneriz biran önce

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Küçükler satmadan çıkmayacak anlaşılan. Korona bahane, tabandan toplama şahane.

6. Hırsızlara emniyet bakar bunları emniyete şikayet edin derim.

7. Karşılıklı konuşmaya kalksan dürüstlükten haktan vaaz verirler ağızlarından Allah tan başka söz çıkmaz ama sonuç çok yazık.Halka açıldıktan beri çalmaktan başka bir şey bilmeyen bir şirket, Mevlana ya bile acır oldum.

8. hiç mi tepki verilmez .vicdansızlar...

Sayfa 611/786 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •