Sayfa 623/786 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Malı bastı geçti beklenen oldu bekleki bı dahaki sefere

2. Bugün son dakikalarda ittifak satip adeseyi almalari, ihlas holdingin yatip ihlgm nin 2 ye katlamasi gibi bir durumu ileride yaşatabilir. Sanirim yine yanliş ata oynadim. Bu dakikadan sonra adeseye giremem, ittifakta ise sanirim mali toplayamadi spekler ki bende 12.000 lot var . Mecnurun oglu ve ekibi var ittifakta, 10.000.000 lot hisseyi de tahsisliden alacaklar, operasyon baslayana kadar bezdirmece. Ekrana hiç bakmamak lazim bu operasyonçocuklari hisseleri elimizden bedava alacak yoksa

3. Bu operasyon cocuklari eger kazanacaksa bana da kazandirmak zorundalar. Cunku diger takip ettigim hisseler 2 ye 3 e katladi.

Yok eger ben bu bistte portfoyumu 3 e katlayamazsam ittifak spekleri de kazanmasin , sirf kazandirmamak icin satmamaya yemin ettim. Telefonumdan foreksi, investi, tweeteri hepsini kaldirdim. Tahta yansa da yikilsa da artik aksamdan aksama.

Isterse 2.dip gelsin ,batsamda satmicam bugün cok sinirlerimi gerdi bu ***ler.

4. Aaaaa... a1 capital satmış, iş almış. Şaşırdıkmı? Hayır. Bu gibi hisseler borsadan çıkartılması lazım.

5. Güya islami hisse diye yatırım yapıyoruz yazıklar olsun bu kesim malesef insana ekmek yedirmiyor

6. bu kağıdın bi hikayesi var mı arkadaşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by mbm Yazıyı Oku
    bu kağıdın bi hikayesi var mı arkadaşlar.
    Var soygunculuk

8. bu kağıdın hikayesi, mecnr clagın oğlu ve ekibi toplamış. operasyon yapmalarını bekliyoruz. onun dışında , gıda-tarım ve hayvancılıkta çok iyi iştirakeleri var. gayrimenkulde kaliteli yapıları var. hyundai bayiliği var. konya İRENT PLAZA sahibi. adese avm ortağı. İMAŞ MAKİNE diye tarım ve hayvancılık mkinaları sanayisi var. ucuz yani buralar.

Sayfa 623/786 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •