Sayfa 640/786 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Rüçhan la fiyatı neden farklı aynı yönde hareket etmiyor. İnsanlar bedelli katılmamak için satıyor mu nakit e mi dönüyor.
    Katılmak istemeyenler satıyorlar, elinde olmayıp katılmak isteyenler de alıyorlar.

sadece burada değil aşağı yukarı tüm bedellilerde arada marj + yada - illaki oluyor..

is the average of five people around the human..

2. sayın MMF 1 kardeşim bu aracı kurumlar salı ve çarşamba cari fiyatın % 40 altına gelen fiyattan rüçhanda mal aldılar. Sence 2 liraya gelen fiyattan rüçhan alan bir kişi bu malı bir gün sonra 2.97 ye satmazmı. Ben suç işlemiyorum bir realiteyi söyleyerek rüçhan sonuna kadar, dikkatli olun diyorum. İftira ve yalan haber suçtur. Bana kızacağınıza rüçhanları kullanıp hisseye satmayan cari fiyatın % 40 altına satan kıymetli hesap kitap bilmeyen ve tek işleri Meksa A1 ve Philipcapitalı zengin etmek olan kıymetli ortaklarınıza kızın Saygılarımla

3.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    sayın MMF 1 kardeşim bu aracı kurumlar salı ve çarşamba cari fiyatın % 40 altına gelen fiyattan rüçhanda mal aldılar. Sence 2 liraya gelen fiyattan rüçhan alan bir kişi bu malı bir gün sonra 2.97 ye satmazmı. Ben suç işlemiyorum bir realiteyi söyleyerek rüçhan sonuna kadar, dikkatli olun diyorum. İftira ve yalan haber suçtur. Bana kızacağınıza rüçhanları kullanıp hisseye satmayan cari fiyatın % 40 altına satan kıymetli hesap kitap bilmeyen ve tek işleri Meksa A1 ve Philipcapitalı zengin etmek olan kıymetli ortaklarınıza kızın Saygılarımla
    sn. m.kemal türk,

dikkatli olun demek başka, bu böyle olacak demek başka.

böyle deseniz tamam, ayrıca o dediğiniz fiyatlardan kaç lot işlem görmüştür ona da bakmak lazım..

4. Bedelliye katılmak için hisse başı ne kadar yatıracağız

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. MMF 1 kardeşim. Benimkisi temenni değildi. gerçekleri göstermek ve ucuza kardeşlerimin rüçhan satarak meksa A1 ve philip gibi şirketleri zengin etmemelerini sağlamaktı. Çünkü bu aracı kurumlar katmerde zengin oldular . milyonları götürdüler. Biz ucuza rüçhan satmazsak bunlarda bizim sırtımızdan milyonları kazanamaz. İnannın ki içten söylüyorum inşallah ben yanılırım ve kendi harcamalarından ayırmış küçük yatırımcı kardeşlerim zarar etmez. inşallah ben yanılırım. saygılarımla

6. sn. m.kemal türk,

tamam, sizin dediğiniz gibi olsun.

saygılar/başarılar..

selva gıda nın arzı spk tarafından onaylanmış...
    ihlas ın arzı da onaylanmış mıydı?
    bir arkadaş demiş ya, bedelli olunca arzı unuturlar diye, bu sebeple sordum, bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
    ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    selva gıda nın arzı spk tarafından onaylanmış...
    ihlas ın arzı da onaylanmış mıydı?
    bir arkadaş demiş ya, bedelli olunca arzı unuturlar diye, bu sebeple sordum, bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
    ytd.
    Selva gıdanın halka arz hazırlığı var,

bunun için şirket ön izin başvurusunda bulundu ve buna ilişkin yasal bir takım prosedürler var.

spk onayı bir nevi ön izin anlamında onaylandı, henüz süreç tamamlanmadı..

Sayfa 640/786 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •