Special Days Image
Sayfa 645/786 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Bu hisseyi dansöz gibi oynatıyorlar,bizde ona göre hareket ediyoruz,düştükçe al tepeden sat...Yok kasaya para girecekmiş falan filan beni ilgilendirmez,sadece alıp satarım,biz kasası para olanlarıda gördük,süründürdüğünüde...ytd.

2. 38 milyonluk gayrimenkulün bankadan geri satın alınması hakkının sözleşmesini 3 ay sonraya uzatmışlar. 1 yıl değil de sadece 3 ay sonrasına uzatılmış. Bu şu anlama geliyor:
    3 ay İÇİNDE SELVA GIDANIN HALKA ARZ EDİLECEĞİ ANLAMI TAŞIYOR KAANAATİMCE.

şu an da yüksek işlem hacmi ile mümkün olduğu kadar mal toplamaya çalışıyorlar. Sonra wınnnnnn

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,789
    Pazarlama hissesi , boş laf çok olan hisse . Alınıp satılması için uygun yerler
    Bu değerleri en iyi teknikçiler bilir ama onlar 4 den düşerken kol keşmişler sanırım çok ÇOLAK var .
    4 lerden düşerken neler konuşuldu acaba .

2.56 az az alınmaz
    2.48 Ehhh adare eder az alınmaz
    2.38 Az az toplama bak
    2.12 yani alma az bak dursun misali
    1.92 Utanma az az bak
    1.84 Buralara geldi ise bakma
    1.12 Olur mu bekle
    0.96 Uygun yer civarına gül kondur . . .

Grafik durumu özetliyor . Bilanço gerçekleri gösteriyor .
    Egeen gibi cevherlerin oldu yerde bunlar da varmış .
    Göz ucu ile baktım Utandım gözlerimden
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4. İttifak bu akşam spk bülteninde selva arz çıkabilir mi acaba?

kervanın arzında tavan serisi devam etmekte. Kervan arzı ile birlikte bu kağıtta da 60 kuruşluk marj oluştu. 2.23-2,83 hareketi selva gıda arzına yaklaştığımıZın habercisiyken bir anda daha spk onayı gelmeden dün akşam ittifak hılding selva arzı için gedik ile anlaştığını duyurdu. Bunun üzerine bu sabahtan itibaren beklenti bitti edebiyatı ile 2,83 den 2,65 lere kadar mal verildi.
    1- 2,83 den 2,65 e iniş son haftaki yükselişin kar realizasyonu idi ve olmalıydı
    2- beklenti bitti görseliyle ky deki malları toplamak isyior olabilirler. Çünkü selva gıda oldukça büyük şirket ve bu arzdan ittifak ın kasasına yüklü para girecek.
    Bugün akşam veya haftaya spk onayı gelir ve yeni yıldan önce arz gerçekleşirse ittifak bundan bayağı ekmek yer gibi duruyor.
    Bugünkü düşüşse onay öncesi beklenti bitti edebiyatıyla son mal toplama çabası olarak görüyorum. Belki bugün seans sonuna doğru belki bir hafta daha beklemti bitti geyiği devam eder. Ancak spk onayları sonrası kasaya girecek rakam yavaş yavaş netleşirse ittifak da yeni bir yukarı atak neden olmasın?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden ky muhabbetidir

5. Spk bülteninden arzum çıktı sekva çıkmadı

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    kervanın arzında tavan serisi devam etmekte. Kervan arzı ile birlikte bu kağıtta da 60 kuruşluk marj oluştu. 2.23-2,83 hareketi selva gıda arzına yaklaştığımıZın habercisiyken bir anda daha spk onayı gelmeden dün akşam ittifak hılding selva arzı için gedik ile anlaştığını duyurdu. Bunun üzerine bu sabahtan itibaren beklenti bitti edebiyatı ile 2,83 den 2,65 lere kadar mal verildi.
    1- 2,83 den 2,65 e iniş son haftaki yükselişin kar realizasyonu idi ve olmalıydı
    2- beklenti bitti görseliyle ky deki malları toplamak isyior olabilirler. Çünkü selva gıda oldukça büyük şirket ve bu arzdan ittifak ın kasasına yüklü para girecek.
    Bugün akşam veya haftaya spk onayı gelir ve yeni yıldan önce arz gerçekleşirse ittifak bundan bayağı ekmek yer gibi duruyor.
    Bugünkü düşüşse onay öncesi beklenti bitti edebiyatıyla son mal toplama çabası olarak görüyorum. Belki bugün seans sonuna doğru belki bir hafta daha beklemti bitti geyiği devam eder. Ancak spk onayları sonrası kasaya girecek rakam yavaş yavaş netleşirse ittifak da yeni bir yukarı atak neden olmasın?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden ky muhabbetidir
    Beklemekten başka çare kalmadı.
    Bugünkü işlem hacmi korkunçtu. Çok büyük mal el değiştirdi.
    Yarın da düşüş sürebilir. Bugünkü hacimli düşüşten sonra yarın da düşerse şaşırmam.
    Ama neden bu kadar dengesiz hareketler. 2.23 den 2,83 e yavaş yavaş çıktı. 2,83 den 2,54 e tek günde düştü. Bu kadar da değil yani. Ksaya bedelli ile 300 milyonun üzerinde para girdi. Selva arzından da muhtemelen bir o kadar daha girecek. Neden bu kadar acılı ve kanlı hareketler.
    Yazık.
    Yazık.

Not : yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir.
    Not:

6. Dünkü kapta, selva gıda halka arzının sadece gedik üzerinden yapılma ihtimalinin doğması diğer aracı kurumlardan yüklü satış getirdi. Gedikte yeterli karşılamayı yapamayınca neredeyse taban yiyorduk. Pazartesi günü bugünün olayı görülür zaten ayrıca önümüzdeki hafta gedik yatırımın hareketleri iyi izlenmeli. Herkese bol kazançlar. Ytd.

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 645/786 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •