Sayfa 65/786 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 513 - 520 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. sayın albayrak duy sesimizi burda birçok madur var söyleyin akrabalarınıza artık alıma başlasınlar start verilsin artık yoksa bunun vebalini ödeyemezsiniz

2. burnuma çok fena kokular geliyor sanırım ralli başlayacak
    ytd

3. Ittifak holdinğde

yabancı alımları

deutsche sec

24.04 70 bin
    25.04 132 bin
    26.04 155 bin

4. selva 20 nisanda bayağı bir mal satmış ve bir kaç kademede alımla karşılık bulmuş.İyiyeye yormak isterim ama yıllardır takip ederim bu uyuz hisseyi sağı solu hiç belli olmaz.

5. Adese zarar açıklar cnk okyanus ötesinden para mara akmıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. çarşamba günü adese topiğine yazdıklarımı bu topiğe de kopyalıyorum, olası bir şafak operasyonu olursa niye yapıldı diye sormayın:

ve nihayet bugün öğleden sonra TBMM'ye ekleriyle birlikte 13 sayfalık şikayet dilekçemi sundum. sağ olsunlar bayaa ilgilendiler, sorularıma içtenlikle yanıt verdiler. azami 30 gün içerisinde inceleyip ilgili mercilere iletecekler. 30 gün yasal sınır imiş, çok daha erken işleme alınır dendi. bakalım.

şikayetlerimi aşağıdaki 2 ana başlık altında topladım, avukat arkadaşımın da yardımıyla güzel şekilde dile getirdim diye düşünüyorum:

1) adese/ittfh & FETÖ ilişkisi sorgulansın (ekte borsagundem haberleri, 15 temmuz sonrası hisse geri alım yapılmaması aksine hisse satılması, hisse satış gelirleriyle döviz alınıp alınmadığı)

2) hisse satışları muvazaalı mı sorgulansın (ucuza hisse satışları yapılarak grup şirketlerinin kasten zarara uğratılması, aynı zamanda bu hisselerin YK/ortak ve çevreleri tarafından satın alınıp alınmadığı)

7. yıl
    2013 yapılan yorumlar

Lafımız Başkana:
    Mehmet Ali Korkmaz --başkan seçilmek için-- geçen mayısta 200 milyon luk bir projemiz var dedi
    bankanın kredi vermek için yönetime seçilmemiz gerektiğini
    yoksa teminat mektubu alınamayacağını , bu projenin çok önemli olduğunu gözümüzün içine --baka baka-- söylemediniz mi?
    2013 mayısa 3 ay kaldı.
    Genel kurulda divan başkanını seçerken halil emmiyi getirin.. efendim salonda değil .. telefon açın gelsin.. efendim açtık evde dinleniyormuş! muhabbetleri lütfen tekrar olmasın!
    Vaad ettiğiniz lakin yapamadığınız 200 milyonluk projeyide.. yok efendim suriyede savaş çıktı.., kuzey ırağa giremedik.. amerikalılar izin vermedi..yağmur az yağdı ..konyaya kar düşmedi..uykumuzu tam alamadık ..yönetime seçilmek, imtiyazlı hisseleri toplamak epey bizi yormuş.. diye genel kurulda lütfen savuşturmayın!
    son isteğimde
    19 liradan 6 liraya düşme grafiğini de 1. slayt olarak bu senede -- 5 liraya NASIL ÇAKTIĞINIZI-- toplantı açılışında Kuran-ı Kerim okunurken-- yine gösterin , ricamdır

8. karasahin
    22-02-2013, 09:48
    3 yılda-- 19 liradan 5 liraya demir atan geminin kaptanları!!Sevabıyla günahıyla ahirette yakanızdayız, uyku bize de size de haram olsun !

Mehmet Ali Korkmaz, Murat Kıvrak, Fahri Akay, Ali Körpe ve Prof. Dr. Adem Elgün Yönetim kurulu üyeleri, Ferhat Gül İttifak Holding’in yeni Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Denetim Kurulu üyeliklerini ise Veli Ulvan, Yusuf Koyutürk ve Mevlüt Pınarkara oluşturdu.

İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur
    demekki şer odağı yukarıda ismini saydığınız kişiler..demekki kan emiciler bunlar..demekki gurbetçiyi soyanlar...arzda küçük yatırımcıyı dolandıranlar...demekkki bunlarrr şirketi batırmaya çaılşıyorlar.....allah bunların ve yedi göbek sülaesinin belasını versin...aminnnnnnnnnnnnnnnn el fatiha

Sayfa 65/786 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •