Sayfa 66/786 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 521 - 528 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. ALLIANCE
    23-02-2013, 23:57
    Münafıklığın 3 alameti vardır:
    Emanete hıyanet (küçük ortakların emaneti bence hıyanetin alasını görmekte)
    Yalan (Alası var bilen bilir)
    Vaadde bulunup yerine getirmemek (hep vaatler hep dağ fare doğurur)

Şahsi görüşüm artık piyasa gereken cevabı en güzelinden verecek.. Baskı yapan kim olursa olsun..Teknik analiz düşüş dalgasının artık haddini aştığını gösteriyor.. PD/DD 0.3 larda; solo bilanco hep basabas gelir ama iyi bir konsolide bilanco bekliyoruz. Ve surpriz haberler kreması olur kimbilir.. Yatırımcı tavsiyesi asla değildir ancak bu kadar baskı kurulan ve yönetici ortaklar tarafından bu kadar hırpalanan hissenin yükselişi herhalde müthiş olur...

YTD ; her koyun kendi bacağından asılır tıpkı benim gibi...

Lafımız Başkana:
    Mehmet Ali Korkmaz --başkan seçilmek için-- geçen mayısta 200 milyon luk bir projemiz var dedi
    bankanın kredi vermek için yönetime seçilmemiz gerektiğini
    yoksa teminat mektubu alınamayacağını , bu projenin çok önemli olduğunu gözümüzün içine --baka baka-- söylemediniz mi?
    2013 mayısa 3 ay kaldı.
    Genel kurulda divan başkanını seçerken halil emmiyi getirin.. efendim salonda değil .. telefon açın gelsin.. efendim açtık evde dinleniyormuş! muhabbetleri lütfen tekrar olmasın!
    Vaad ettiğiniz lakin yapamadığınız 200 milyonluk projeyide.. yok efendim suriyede savaş çıktı.., kuzey ırağa giremedik.. amerikalılar izin vermedi..yağmur az yağdı ..konyaya kar düşmedi..uykumuzu tam alamadık ..yönetime seçilmek, imtiyazlı hisseleri toplamak epey bizi yormuş.. diye genel kurulda lütfen savuşturmayın!
    son isteğimde
    19 liradan 6 liraya düşme grafiğini de 1. slayt olarak bu senede -- 5 liraya NASIL ÇAKTIĞINIZI-- toplantı açılışında Kuran-ı Kerim okunurken-- yine gösterin , ricamdır

2. SPK Sorulara Yanıt - Bilgilendirme <[email protected]>

Kime
    [email protected]

Nis 26 saat 10:27 AM

Sayın ORHAN a........
    İlgi: 10.04.2017 Tarihli Başvurunuz
    İlgide kayıtlı yazınızda İttifak Holding A.Ş. (Şirket) pay sahibi olduğunuz söz konusu Şirket pay fiyatının hala arzdan günümüze kadar çok düştüğü belirtilerek Şirket ve Şirket yöneticilerinin araştırılması talep edilmektedir. Bildiğiniz üzere payları Borsa'da işlem gören halka açık anonim şirketlerin Borsa performansı, şirketin ve şirketin içinde bulunduğu sektörün durumu, şirketin finansal verileri, genel makroekonomik koşullar ve söz konusu paylara yönelik arz-talebe göre serbest piyasa koşullarında belirlenmekte olup, Kurulumuz ve Borsa tarafından Borsada işlem gören payların fiyatlarına herhangi bir müdahalede bulunulması söz konusu değildir. Diğer taraftan, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun (TTK) 369'uncu maddesi birinci fıkrasında; "(1) Yönetim Kurulu üyelerinin görevlerini tedbirli bir yöneticinin özeniyle yerine getirmek ve Şirket'in menfaatlerini dürüstlük kurallarına uyarak gözetme yükümlülüğü altındadır." İlaveten, TTK'nın 553'üncü maddesinin birinci fıkrasında ise; " (1) Kurucular, yönetim kurulu üyeleri, yöneticiler ve tasfiye memurları, kanundan ve esas sözleşmeden doğan yükümlülüklerini kusurlarıyla[1] ihlâl ettikleri takdirde, [2] hem şirkete hem paysahiplerine hem de şirket alacaklılarına karşı verdikleri zarardan sorumludurlar." hükmüne yer verilmekte olup, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, yasal koşulların oluşması halinde, sorumlular aleyhine dava açabileceğiniz hususunun tarafınıza hatırlatılmasında yarar görülmektedir. 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun "Denetim faaliyeti ve denetim yetkilileri" başlıklı 88 inci maddesinin 2 nci fıkrasında; "Kurul, denetim faaliyetlerine ilişkin önemlilik ve öncelik ilkeleri ile risk değerlendirmelerinde dikkate alınacak ölçütleri ve uygulama esaslarını belirler. Denetim faaliyeti, önemlilik ve öncelik ilkeleri ile risk değerlendirmeleri kapsamında Kurul Başkanı tarafından oluşturulacak program uyarınca yürütülür." hükümleri yer almakta olup, denetim faaliyeti anılan hükümler çerçevesinde yürütülmektedir. Halka açık şirketlere ilişkin olarak Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirmekte ve gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı incelemelerde bulunulmaktadır. Yapılan veya yapılacak incelemeler sonucunda tespit edilen hususlarla ilgili olarak gerekli yasal işlemler tesis edilmekte ve incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikbulten adresinden kamuya duyurulmaktadır. Bu çerçevede, ilgide kayıtlı başvurunuzda yer verilen iddialar ile ilgili somut bilgi ve belgelerin Kurulumuza iletilmesi halinde, yapılacak veya yapılmakta olan denetim çalışmalarında ayrıca dikkate alınabilecek olup, Kurulumuzca tesis edilecek işlemlerin Kurulumuz bültenlerinden takip edilmesi mümkündür.

Bilgi edinilmesi rica olunur.
    -----------------------------------------------------------------
    Bimere yazdım gelen cevap felan filan fıstık hikaye yanii

3. Ali Murat Şahin
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi
    [email protected]
    0.332.221 40 00

Etem UYANDIRAN
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yetkilisi
    [email protected]
    0 332 221 40 00

UTAMNAZ .NAMUSSUZ .ŞER.... TELEFONA BİLE BAKAN YOK.

4. temettü ne kadar verecek arkadaşlar.bir de teknik ne diyor.te

5. Kimse su toplantıya gitmezse bu kağıt ihlas gibi olcaj

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. SELVA BUGDAY RUSEYMINE ULUSLARASI BUYUK ALTIN diye bi haber yapmışlar...laf olsun...
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

7. İşten ayrılma hakkında
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimiz bünyesinde Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Ali Murat ŞAHİN,01.05.2017 tarihi itibariyle görevinden ayrılmıştır.

8. 7 - KAYITLI SERMAYE TAVANIN, 2017-2021 DONEMINDE 5 YIL BOYUNCA GECERLI OLMAK UZERE 150.000.000 TL`` DEN 600.000.000 TL`` YE ARTIRILMASINA ILISKIN ESAS SOZLESMENIN 7. MADDESININ DEGISIKLIGININ SERMAYE PIYASASI KURULU ILE T.C. GUMRUK VE TICARET BAKANLIGI``NDAN GEREKLI IZNIN ALINMASI HALINDE ONAYA SUNULMASI,
    aceleye gerek yok mu ???????yoksa çok acele mi???????????
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

Sayfa 66/786 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •