Sayfa 682/786 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. İmtiyazlı hisse var..Nasıl satabilirim?
    Almak isteyen var mıdır burda?

2.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Eski bilgiler bunlar. Ortaklar değişti. İştiraklerin sermaye oranı ve yüzdesi de. Saçma sapan bir paylaşım!
    Yazdıkları doğru.
    İşbank mobil borsada da aynısı...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Yazdıkları doğru.
    İşbank mobil borsada da aynısı...
    kap 'tada yukarıdaki veriler var

ancak selva halka arzından sonra

selva sermayesi değişti. selva sermayesi 65 mily.' den 78 mily. çıktı
    ve ittfh selvadaki payı değişti % 100 'den % 62,7 seviyesine düştü.

diğer iştirakleri tek tek incelemedim çokta önemli bi detay olduğunu düşünmüyorum. (hisse fiyatına etki edecek kadar)

4.  Alıntı Originally Posted by Kolağası Kamil Yazıyı Oku
    İmtiyazlı hisse var..Nasıl satabilirim?
    noya çelik ile iletişime geçin bence..
    şuan enbüyük ortak onlar görünüyor.
    ve ben onların "çolak" ittfh ın başına geçeceklerini düşünüyorum (ben görürüm görmem ayrı)

Açıklamalar

ï™

%100 Bağlı Ortaklığımız Seha İnşaat Müh.Mad.Tur.San.ve Tic.A.Ş. mülkiyetindeki; Konya İli Selçuklu İlçesi,Sille Mah.,42324 ada, 2 parselde tapuya kayıtlı 5.106,26 mt2 yüzölçümüne sahip arsanın, alıcı Kemal Coşkun' a KDV dahil 8.525.000 TL (Sekiz milyon beş yüz yirmi beş bin Türk Lirası) bedelle satışına ilişkin olarak taraflar arasında 08.07.2021 (Bugün) tarihinde "Taşınmaz Alım-Satımına İlişkin Protokol" düzenlenmiştir. Protokol gereği, satış bedelinin 100.000 TL'lik (Yüz bin Türk Lirası) kısmı "Kaparo" olarak tahsil edilmiştir. Bakiye 8.425.000 TL (Sekiz milyon dört yüz yirmi beş bin Türk Lirası) taşınmaz üzerindeki takyidatların kaldırılmasına müteakip tapu devrinden önce Şirketimiz banka hesaplarına havale edilmesi suretiyle ödenecektir. Tapu devri, satış bedelinin tamamının ödenmesine müteakip gerçekleştirilecektir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız

6.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    hokkobaz doğrusunu yaz da öğrenelim o zaman!!!

Yıllardır burada pazarlamacılık yapıp duruyorsun ben onu buldum, doğrusunu biliyorsan yaz o zaman!!!
    Hokkabaz sensin, kara cahil!

Açıp holdingin KAP SAYFASINA bir bakamıyormusun!

Bak bakalım ortaklar arasında YILMAZ ÖZGÜR ve HALİL İBRAHİM BALKANLI VAR MI?!

YOK TABİ!

ŞU ANDA TEK ORTAK VAR. yüzde 6 hisseyle yüzde 23 oy hakkına sahip NOYA ÇELİK var.

İştiraklere gelince, selvadaki oranı yüzde 100 den %68 e düştü.

İmaştaki oranı yüzde 100 den, yüzde 90 a düştü.

Bu işler sayfalarını güncellemeyen iş bankasının sitesinden copy paste yapmakla olmuyor.

Bana hokkabaz diyeni.....
    Pazarlamacılık yapan ben değilim, senin gibi yanlış bilgiler veren ib.....

Noktaları dolduracak kadar beynin vardır heralde!

7.  Alıntı Originally Posted by Kolağası Kamil Yazıyı Oku
    İmtiyazlı hisse var..Nasıl satabilirim?
    En son bedelli sermaye artırımında imtiyazlı paylar elde kaldı ve iptal ettiler. Yani çoğu kimse imtiyazlı pay almak istemedi. Çünkü istediğin zaman alıp satamıyorsun.

En son bedelli sermaye artırımında, NOYA ÇELİK istenmeyen 10 milyon adetten fazla imtiyazlı paydan sadece 2 milyon imtiyazlı pay alma yolunu seçti. Yani istese hepsini alırdı. Ama almak istemedi.

Ve şu anda yılmaz özgür ve halil ibrahim balkanlıdan da aldığı imtiyazlı paylarla birlikte elinde 6 milyon adet imtiyazlı payı var. Ve şirketin oy hakkının yüzde 20 sini ele geçirdi.

Elindeki imtiyazlı payların şu anda hiç bir kıymeti yok kardeş. Kimse de almaz. Yönetimi değiştirecek gücünüz kalmadı.

8. 1,45 e holding hiissesi yok bundan başka...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 682/786 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •