Special Days Image
Sayfa 689/786 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Halka arzlarla epey borç ödedi.
    Daha ne bekliyor.
    Citibnk alıyor, satmazsa belki 1,60 geçilebilir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. SELVA 9 liraya yaklaştı, bizimki 1,50 yi geçemedi.
    Nasıl iş anlamıyorum.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Noya pay satmış ve fiili dolaşım %90 üzeri oldu(%91.15). Şu anki duruma göre alt pazara(imtiyazlı pay varsa ve fdo>%90) gönderme niyetindeler diye okuyorum ama bakalım ne olacak.. yanlış anlaşılmasın; iyi veya kötü olur demiyorum, bunu adamların bunu yapmaktaki amacı belirler..
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...ak-holding-a-s
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Az önce haberi geldi , Dediğim gibi. Tüm paylar satıldı demişler. Reklamsız, adı sanı duyulmamış bir aracı kurumda hesap şartına rağmen satmışlar. Kim aldı, tabiki de kendileri. Bedavaya bir gıda şirketinin yüzde 30 unu aldılar. Biraz bekleyip 3 katına elden çıkartırlar. 3 kat fiyatına 26 milyon adet gibi küçük bir miktarı alacak çoook çook ahmak bulurlar bu borsada.
    Fi tarihinde hissenin 9 tl den gerçek halka arz edileceğini söylemiştim. Yanıltmadılar. 9 tl den selva alanlara yazık oldu.

5. 3 liradan halka arzdan almayıp 9 dan alanlara yazık değil (

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Fi tarihinde hissenin 9 tl den gerçek halka arz edileceğini söylemiştim. Yanıltmadılar. 9 tl den selva alanlara yazık oldu.
    Selva hiç almadım, almaya da niyetim yok ama %21 küsürü imaş a naklettiler 30 günlük aort 8.31 den. İmaş ı gerçekten arz edeceklerse fazla kâr ettirmeseler de yazık da olmayabilir..
    9 aylık dönem sonu holdingin borcunu bu fiyattan mahsuplaşmak mı, imaşa değer ilavesi mi, yoksa her ikisi de mi...

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7. İştirak hisselerini devamlı satıyor.
    Bu parayla borç ödüyor.
    Sonuçta hep düşüyor
    Neden acaba?
    1,32TL ye holging hissesi var mı?
    Umudum yabancının hatta Arapların gelmesi.
    Rygyo da yapmışlardı. Bunda da yapsalar iyi olacak.

8. şirket battı sanırım. bunun başka açıklaması olamaz. nerden alırsan al elinde patlıyor. Hisse 1 yıldır aralıksız düşüyor. hisse elindeki arsaları satıyor, şirketleri kapatıyor, noya çelik elindeki lotları 2,xx'lerden değil 1,4xlardan satıyor, hissenin halka açıklık oranı gene %90 üstüne çıkıyor vs vs. Buralardan hala satmak için can atanlar var. Kaçtan aldınız da 1,30-1,29-1,28'den satıyorsunuz. Son bir yılın enflasyonu her şeyde %100 üzerinde. Hisseyi geçen sene 2 liradan alan adam bu sene 4 liradan satsa anca maliyetini kurtarır.

Sayfa 689/786 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •