Sayfa 708/786 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. bu kadar değerli iştirakleri olan bir şirket ucuz kalmış..

2. 8 ağustos 2022

ittifak holding 1.99

tarihe not düşelim..

3. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hisse 3 tl den 1 tl ye suni olarak ve hacimsiz düşürülürken, şirket 2021 yılı olağan kongresini yapmamışken ortalarda gözükmeyen SPK ne oldu da şimdi ortaya çıktı çok merak ediyorum.

spk destekli bir operasyon yapacaklarını düşünüyorum. 6 ay daha bekleyeceklerini hiç düşünmüyorum. Bakalım neler olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Hisse 3 tl den 1 tl ye suni olarak ve hacimsiz düşürülürken, şirket 2021 yılı olağan kongresini yapmamışken ortalarda gözükmeyen SPK ne oldu da şimdi ortaya çıktı çok merak ediyorum.

spk destekli bir operasyon yapacaklarını düşünüyorum. 6 ay daha bekleyeceklerini hiç düşünmüyorum. Bakalım neler olacak.
    Adese operasyonu çok yakın gibi duruyor.

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    8 ağustos 2022

ittifak holding 1.99

tarihe not düşelim..

kaldır bakalım konyalı

7. beradan neyin eksik

Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    halil ibrahim balkanlı'nın a grubu imtiyazları payları NOYA çeliğe devredilmiş. noya çelik hisseleri borsadan almış değil.

Noya Çelik firması, 13 Mayıs 2020 Tarihinde kurulmuş bir firma. adamlar bu firmayı ittifak holding'in tahsisli sermaye artırımı için kurmuş gibi duruyor.

Selvanın halka arz izahnamesine göre, Noya Çelik'in yüzde yüz sahibi de ADNAN ÇOLAK. Peki adnan çolak kim?
    Mecnur Çolak'ın Adnan Çolak isimli bir oğlu var. muhtemelen bu adnan o adnandır

Adese de%300 bedelli ittifak için çok iyi olacak. zermeramın 1. ve 2. etabını üzerinden attı. arasta avm, zermeram 1. ve 2. etap yapılıp bitince bölge değerlenecek. zermeramın 3. etabını bu ortamda sadece SEHA yapacak. ordan ciddi kar edecektir.
    Vaktinde neler yazılmış...

Sayfa 708/786 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •