Sayfa 739/786 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    günaydın

abi daha mütevazi beklentilerin yokmu

taban tavan
    Ya tutarsa...

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Tutmadı. Bunda zaten teknik falan, filan hakgetire...

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Keşkelerle olmuyor
    Siz ittfh almasaydınız böyle düşmeyebilirdi
    Hektaş vb. birçok hissede bildiğiniz üzere balonlar oluştu. Patronlara izin verseler şirketi borsa değerinden satıp arkasına bile bakmadan kaçıp giderler
    Hatta emmoğlunun (sasa) patronu şirketin fiyatının gerçekleri yansıtmadığını söyledi ( patronun yapmaması gereken bir açıklama)
    Borsada trend kazanır. Bahsettiğiniz şirketler çok kazandırmıştır. Fakat unutmayın vaktinde alanlar şuan 0 maliyetle hisse taşıyorlardır. Dünya yansa umurlarında olmaz.
    İttfh borsada halka arz ettiği şirketleri sırayla alsaydınız para koyacak yer bulamazdınız! Ama siz/biz trende olsaydık bu marjlar olurmuydu ?
    Analiz sökmez ne demek ?
    Unutmayın hisseyi analiz edip 1,1tl den maliyetlenen dostlar var! ( 2x-3x kazandılar )
    Bilebilsen kolay. 1,10 altından alanlar satmadıysa iyi de, 5 liradan hektaş, 2 liradan Sasa alanlar tutuyor mu acaba. Bizim gibiler 3 krş kâr ettikmi satarız. Şahsen bende halka arzdan beri üç beş hisse var. İyi kârım oldu. Ama miktar az. Bilseydim, bulsaydım demeyecen, aklına yatan sağlam hisseyi alıp gömecen, unutacan.
    1999 da borsaya girdiğimde ertesi yıl Tüpraş 29liradan halka arz oldu. Aldım 33 üzerinde sattım. Şimdi beklesem ne olurdu 1000lot.
    Uzun vade sağlam hisse.....

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bilebilsen kolay. 1,10 altından alanlar satmadıysa iyi de, 5 liradan hektaş, 2 liradan Sasa alanlar tutuyor mu acaba. Bizim gibiler 3 krş kâr ettikmi satarız. Şahsen bende halka arzdan beri üç beş hisse var. İyi kârım oldu. Ama miktar az. Bilseydim, bulsaydım demeyecen, aklına yatan sağlam hisseyi alıp gömecen, unutacan.
    1999 da borsaya girdiğimde ertesi yıl Tüpraş 29liradan halka arz oldu. Aldım 33 üzerinde sattım. Şimdi beklesem ne olurdu 1000lot.
    Uzun vade sağlam hisse.....

Hektaş ile tüpraşın pd bak
    Birşeyler yanlış
    Sasaya dünya genelinde bakabilirsin
    İmaşmakina ile ittfh değerlerine de
    bilgi,tecrübe,analiz ile kazanılmıyor. Bu piyasaların temeli spekülasyon,manipülasyon,tavan,taban algısı...
    Sonuç nasibinde varsa kazanırsın....

5.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Hektaş ile tüpraşın pd bak
    Birşeyler yanlış
    Sasaya dünya genelinde bakabilirsin
    İmaşmakina ile ittfh değerlerine de
    bilgi,tecrübe,analiz ile kazanılmıyor. Bu piyasaların temeli spekülasyon,manipülasyon,tavan,taban algısı...
    Sonuç nasibinde varsa kazanırsın....
    Bunun gibi hisselerde malesef işler çok kötü yürütülüyor, hissenin yüzde 80 den fazlası yatırımcının sırtında, adamların neredeyse hiç sorumluluğu yok zarar olunca.100 milyon dolar yatırımdan bahsedip 60 milyon piyasa ederi olmak ve geri alım yapmamak bizlerle dalga geçildiği anlamına gelmiyormu?
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by potaz34 Yazıyı Oku
    Bunun gibi hisselerde malesef işler çok kötü yürütülüyor, hissenin yüzde 80 den fazlası yatırımcının sırtında, adamların neredeyse hiç sorumluluğu yok zarar olunca.100 milyon dolar yatırımdan bahsedip 60 milyon piyasa ederi olmak ve geri alım yapmamak bizlerle dalga geçildiği anlamına gelmiyormu?
    Maalesef haklısınız.

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Adese bu fiyatlardan imaşmakinayı satarsa kasaya 90 -100 milyon $ para girer...
    Tabanlardan satmaya başladı galiba

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Tabanlardan satmaya başladı galiba

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Halka arzdan sonra 1 yıl geçmesi gerekiyor.

Sayfa 739/786 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •