Sayfa 77/786 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 609 - 616 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Direnç 1.92 mi 1.94 mü.
    Ama güçlü bir direnç var.
    Burayı aşma ihtimali var mı yarın.
    Ytd.

2. Bu akşam fed faiz arttırımı ile ilgili önemli sinyaller verecek ondan yarın piyasa geri gelebilir. Klasik bir Ramazan öncesi Adese-Ittfh canlanması görüyoruz Gör Konyayı gez dünyayı demişler.

3. Artık bizim devrimiz başlamıştır benden söylemesi...

4. bu şirket hakkında fazla hayalperes olmaın diyorun . müdürlerinden birini soyadı ne ......KIVRAK...... her zaman kıvırabilir. boşuna bu soy ismi almamıştır herhalde. ytd

5. Tahminim oldu fed tutanakları sonrası geri geliyor piyasa biraz..

6. 2,04'ü kalıcı olarak kırmadan yaptığı tüm hareketler sahte geliyor bana. Kayın baba borsanın "b" sinden anlamaz 3-4 yıl önce bir arkadaşının gazına gelmiş almış o zamanın bir ev parasıyla hala ara ara sorar ittifak ne durumda diye, valla baba helal olsun diyorum, adam bir kez bile açıp bakmıyor hisse ne durumda diye, gerçi bakıp da kanser mi olsun adam, yatırdığı parayı yok sayıyor. O durumda olup hala bekleyen var mıdır bilmiyorum, ama hisse sahipleri ahı büyük, o ah çıkıyor mudur bilmiyorum. (YTD)

7.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    2,04'ü kalıcı olarak kırmadan yaptığı tüm hareketler sahte geliyor bana. Kayın baba borsanın "b" sinden anlamaz 3-4 yıl önce bir arkadaşının gazına gelmiş almış o zamanın bir ev parasıyla hala ara ara sorar ittifak ne durumda diye, valla baba helal olsun diyorum, adam bir kez bile açıp bakmıyor hisse ne durumda diye, gerçi bakıp da kanser mi olsun adam, yatırdığı parayı yok sayıyor. O durumda olup hala bekleyen var mıdır bilmiyorum, ama hisse sahipleri ahı büyük, o ah çıkıyor mudur bilmiyorum. (YTD)
    Kayınbabaya bravo yatırım dediğin de böyle olur zaten her gün bakacaksa insan eğer, fiyat hareketlerinden günlük kazançlar sağlamak için bakmalıdır. Gün gelip çok farklı yerlere gittiğinde hisse işte bu yatırımcı profili kazanır. Borsada bir kaç hisse dışında al ve unut taktiği bitti artık fiyat hareketlerinden para kazanılıyor. Uzun vade al unut tarzı hisseler çok ucuz kalmış hisseler ve ittfh onlardan biri. Bir diğer olumsuz yanı şirketin yüzde 60'lık oranda halka açık olması tabi bunun ne kadarı patronların elinde o meçhul. Halka açıklık oranı bu kadar yüksek olan hisse rahatlıkla uçar kaçar mı o işte asıl soru hantallık var zira...

8. 2009 aralık ta halka arz fiyatı 5,5 usd yani bugünkü kur ile 19,8TL den halka arz edilmiş zaten o fiyatı da bir daha görmemiş su anda 1/10 değerinde halka arz fiyatının ...spk ne işe yarar anlamak zor halka arzı onaylarken demedinmi yuh bu fiyat ne böyle ...milleti soymak buna denir...ytd..

Sayfa 77/786 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •