Sayfa 650/786 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

2.19 altı üzer 2.28 üzeri güzel..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Topikte hayat emaresi zayıflamış, son 1 hafta ufaktan bir giriş yaptım..
    Grafiğe göre biraz daha gevşetebilirler, paçal stratejili bunu göze aldım(kredi-borç kullanmıyorum, vade sorunum yok).. Diğer negatif taraf yönetimdekiler(ayrılan) borsayla haşır neşir..
    Bedelliden gelecek nakit girişi ve hacimlerdeki düşüş pozitif gördüklerim..
    An itibariyle 100 günlük 2.15 te, 200 günlük ise 1.84 civarı.. 50 günlük ise 2.32.. Bunları yazmasam daha iyi aslında ama birilerinin canını iyi yakmışlar burada.. Kademelerde görünen 100 binler çoğunlukla kolpa duruyor..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. 2.18 ile biraz mallandık bakalım.

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ittifak holdingin bedelli sermaye artırımından önceki PD/DD oranı 2,8 iken, şu anki pd/dd oranı: 1,4
    tüm yatırım sayfalarında hala güncellememişler bunu.

Pd/dd oranı 1,4 rakamı da şu anki borsada oluşmuş fiyatlar baz alınırsa gerçekten çok düşük bir değer.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
    Işık Plastik 835 mn tl piyasa değeri ile halka arz ediliyor. İzahnameye bakılırsa son yıl bir kar sıçraması yapmış ve bunun üzerinden gidilerek değerleme yapılmış.

Görünen köy kılavuz istemiyorsa Selva'nın halka arzı bundan daha iyi bir piyasa değerini fazlasıyla hak ediyor diye düşünüyorum. Sanırım son iki gündür hissedeki yukarı yönlü istek te bunun göstergesi.

Sen tut Selva yı halka arz etmeyi düşün. Ki minimum 850 nm tl den. Sahibi olan holdingin piyasa değeri 850 mn olsun. Anlaşılan takke düşmek üzere.

İTTFH teknik olarak ise düşeni kırdı ve bugün ikinci günlük kapanışını üzerinde yaptı.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

6. holding bu fiyattayken,brut takastayken,alt pazardayken SELVA gıdanın halka arzı intahar olur.SELVA gıdada mundar olur.Aslında halka arzda her şey tmm ama yazdığım sebeblerden dolayı selva gıda nın istenilen talebi göremiyeceğini biliyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by bkrc Yazıyı Oku
    holding bu fiyattayken,brut takastayken,alt pazardayken SELVA gıdanın halka arzı intahar olur.SELVA gıdada mundar olur.Aslında halka arzda her şey tmm ama yazdığım sebeblerden dolayı selva gıda nın istenilen talebi göremiyeceğini biliyorlar.
    Espri yapıyorsunuz herhalde
    Halka arzı, herkesin arzlara saldırdığı böyle bir dönem yapmazlarsa aptallık olur esas. Işık plastik TC ye göre dağıtım olmasına rağmen 28-29 adet düştü..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

8.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Espri yapıyorsunuz herhalde
    Halka arzı, herkesin arzlara saldırdığı böyle bir dönem yapmazlarsa aptallık olur esas. Işık plastik TC ye göre dağıtım olmasına rağmen 28-29 adet düştü..

Geldik, gidiyoruz..
    Aynen hangi firma halka arz olursa olsun talep patlaması yaşıyor arzlar altın çağını yaşıyor.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 650/786 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •