Sayfa 396/786 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Her kimse adam hep bana demiyor piyasaya da mal vererek devam edeceğim diyor benim anladığım ama kısa vadeciler burada para kazanamaz en az bir yıl bekleyeceklere lafım yok

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bu alan grup benim 3 bin 5 bin lotuma bakması sanırım .yüzde 6 üzeri hisse toplamış lot hesabı yapınca ne kadar oluyor bilmiyorum iyi para bağlamış gözüküyor.benim beklentim hissede kısa vadede bı heyecan olmasi yukarı yönlü inşallah yanilmam şahsi düşüncem lerim.gonlumuz ky nin kazanması büyükler düşerken de çıkarken de kazanıyor

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Hocam bu alan grup benim 3 bin 5 bin lotuma bakması sanırım .yüzde 6 üzeri hisse toplamış lot hesabı yapınca ne kadar oluyor bilmiyorum iyi para bağlamış gözüküyor.benim beklentim hissede kısa vadede bı heyecan olmasi yukarı yönlü inşallah yanilmam şahsi düşüncem lerim.gonlumuz ky nin kazanması büyükler düşerken de çıkarken de kazanıyor

Ayrıca kafama takılan çok ortaklı olduğu için şirket yönetimine mi girmek istiyor acaba diyorum.ama konyalılar yedirmez.farklı niyeti varsa basarlar bedelliyi.galibin özgyoda kitlendiği gibi adamı kitlerler.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Bu ittifak holding adam olsa sermaye tavanini yukari cekerdi, bedelsiz aciklardi, temettu verirdi, bilancoda 3 kagit yapmayip duzgun bi bilanco aciklardi. Bunlar su katilmamis seref yoksunu .. cocugu. Her sene nisan gibi bi hareket.. Ondan sonra tirt.. Duserken de tas gibi duser bu mikrop.. Serefsizin birinin eline teslim etmisler adeseyi ve bunu. Adam resmen zikzak cizdiriyor. Acin son 5 yillik grafige bakin. Boyle yatirim mi olur ulan. Allah sizi bildigi gibi yapsin insallah. Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz hirsiz kopekler. Adam misiniz ulan siz!

4.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Ayrıca kafama takılan çok ortaklı olduğu için şirket yönetimine mi girmek istiyor acaba diyorum.ama konyalılar yedirmez.farklı niyeti varsa basarlar bedelliyi.galibin özgyoda kitlendiği gibi adamı kitlerler.
    Bedelliyi basamazlar, çünkü kendilerinde de hisse var. Çok ortaklı ya. Ve ellerinde para da yok. Muhtemelen bu gurup bu seviyelerin altından başka isimler altında baya bir hisse topladı. Selva 1,82 den yüzde 5 hisse sattı geçen yıl. Bu gruba bağlı birileri aldı, diğer cepte tutuyordur.
    3. Lü seviyelerden de birkaç yıl topladığı kadar toplayıp sonra da 10 lu rakamlardan satarlar. Yönetim kurulu üyesi murat kıvrak ve kardeşi de bu operasyonun tam merkezinde. Adese de nanüpülasyon ve araplara satış üzerinden ettikleri kar ile şimdi ittifak hissesi topluyorlardır. Akdere ile anlaşmaları illa vardır diye tahmin ediyorum. Gelecek yıllarda, 110 milyon tl gibi bir temettü haberi ile hisseyi 10 lu rakamlara taşırlar heralde.

5.  Alıntı Originally Posted by passenger34 Yazıyı Oku
    Bu ittifak holding adam olsa sermaye tavanini yukari cekerdi, bedelsiz aciklardi, temettu verirdi, bilancoda 3 kagit yapmayip duzgun bi bilanco aciklardi. Bunlar su katilmamis seref yoksunu .. cocugu. Her sene nisan gibi bi hareket.. Ondan sonra tirt.. Duserken de tas gibi duser bu mikrop.. Serefsizin birinin eline teslim etmisler adeseyi ve bunu. Adam resmen zikzak cizdiriyor. Acin son 5 yillik grafige bakin. Boyle yatirim mi olur ulan. Allah sizi bildigi gibi yapsin insallah. Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz hirsiz kopekler. Adam misiniz ulan siz!
    Aynen dediğin gibi. İnşallah milletten sövüşledikleri paralar, özellikle de adesenin araplara satışı üzerinden sövüşledikleri paralar burunlarından fitil fitil çıkar. Kendilerinden çıkmasa bile bu beddualarla çocuklarından çıkar.

6. Gidecek inşallah gönlümden geçen .yeter gayrı diyecek

7.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Gidecek inşallah gönlümden geçen .yeter gayrı diyecek

8. hisse gidiyorda hayırsız ky cı sahip çıkmıyor

Sayfa 396/786 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •