Sayfa 577/786 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Bana %99.9999 garanti versen 20 TL desen girmem... isterse 100 olsun. Tam bir kumar kağıdı...adese örneği var önümüzde. Kağıdı 2 TL den 17 TL ye götürdüler suan 0.80 krs...Bu kağıdı buradan önerenler pazarlamacıdır... Nokta...
    (Not: Bu kağıdı 2.20 den aldım 3 yıl bekledim. 6.20 den speğe bıraktım.)

2.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Bana %99.9999 garanti versen 20 TL desen girmem... isterse 100 olsun. Tam bir kumar kağıdı...adese örneği var önümüzde. Kağıdı 2 TL den 17 TL ye götürdüler suan 0.80 krs...Bu kağıdı buradan önerenler pazarlamacıdır... Nokta...
    (Not: Bu kağıdı 2.20 den aldım 3 yıl bekledim. 6.20 den speğe bıraktım.)
    Adese örneğinden farklı olarak şirket değerinin olması yere getirilmesi operasyonu da olabilir. yani şirket bir hayli gayrimenkul zenginiydi ve gerçek değerinin altında gözüktürüyorlardı. şimdi değerleri ortaya çıkarılacak ve gelen yüklü miktar karı ortaklarına dağıtabilir gelecek yıl. mesela geçmişte sürekli yazdım durdum. zermeram evleri açıklanan değerde satılsın, şirket hissesi bedavaya gelir diye. zermeramla ilgili 1 yıldır kamuoyuna bilgi verilmedi. eğer evler elde kalmadıysa ve satıldıysa şirketin geliri ciddi oranda artacaktır.

ben yine her zamanki tavsiyemi yapayım:
    bu hisseyi almaya düşünenler iyi düşünsün. yıl içinde 2,5 TL ye almadıkları hisseyi neden 7,5 TL ye alsınlar? o fiyatlardan alın diye diye dilimiz şişmişti.

Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Adese örneğinden farklı olarak şirket değerinin olması yere getirilmesi operasyonu da olabilir. yani şirket bir hayli gayrimenkul zenginiydi ve gerçek değerinin altında gözüktürüyorlardı. şimdi değerleri ortaya çıkarılacak ve gelen yüklü miktar karı ortaklarına dağıtabilir gelecek yıl. mesela geçmişte sürekli yazdım durdum. zermeram evleri açıklanan değerde satılsın, şirket hissesi bedavaya gelir diye. zermeramla ilgili 1 yıldır kamuoyuna bilgi verilmedi. eğer evler elde kalmadıysa ve satıldıysa şirketin geliri ciddi oranda artacaktır.

ben yine her zamanki tavsiyemi yapayım:
    bu hisseyi almaya düşünenler iyi düşünsün. yıl içinde 2,5 TL ye almadıkları hisseyi neden 7,5 TL ye alsınlar? o fiyatlardan alın diye diye dilimiz şişmişti.
    neyi ortaklarına dağıtacak ?
    adamlar borç içinde yüzüyordoğru dürüst yaptıkları iş yok gayrimenküllerini değerinin altında bankalara devrediyorlar!
    kalkmış önümüzdeki sene kar dağıtacak diyorsun,!!

4.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    neyi ortaklarına dağıtacak ?
    adamlar borç içinde yüzüyordoğru dürüst yaptıkları iş yok gayrimenküllerini değerinin altında bankalara devrediyorlar!
    kalkmış önümüzdeki sene kar dağıtacak diyorsun,!!
    Mesela selete ait olan, içinde 9 yıllık 10000 adet ceviz olan 800 dönümlük bahçeden haberin var mı senin?

Yada, 50 milyon tl harcanarak mal edilen ve avrupanın en büyük ve modern kümesinden haberin var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Mesela selete ait olan, içinde 9 yıllık 10000 adet ceviz olan 800 dönümlük bahçeden haberin var mı senin?

Yada, 50 milyon tl harcanarak mal edilen ve avrupanın en büyük ve modern kümesinden haberin var mı?
    Arkadaşım neyi kime pazarlıyorsun sen Kağıt olmuş 8 TL Zermeram ellerinde patlamış. Dünya kadar borcu var. Patron hisse satmak için dünya kadar malı borsaya kote ettirmiş. Invest AZ alıcı çekmek için olmadık şaklabanlıklar yapıyor tahtada. Aynı filmi Adese de seyretmedik mi. 3 kuruş kar edecem diye bu kadar ucuz borsada bir bumu kaldı alınacak hisse.

Elinde olan varsa satsın arkasına bile dönüp bakmasın. Şu an bu kağıtta zarardayım diyen kimse yok bu fiyatlarda. Bu fiyatlar sanal fiyatlar. 10 Milyon lot koy bakalım tabana anında veriyorlarmı beynine denemesi bedava. Patronlarının kendileri için belirlediği afaki maaşlara SPK nın olmaz dediği kaç firma var borsada. Adamların niyeti bozuk bunu anlamamak için MAL olmak lazım.

Bunları niye mi yazıyorum telefonda ben savcıyım diyen dolandırıcıların dediğini yaparak milyonlarca lirayı bir poşete koyup çöpe atan cahillerin yaşadığı memlekette birilerinin de borsada benzer dolandırıcılık işlemlerine maruz kalmaması için. Son söz Adese de bu patronların şirketiydi INVEST AZ ile anlaştılar kağıdı 17 TL den 0,88 TL ye kadar verdiler. O filmin 2. bölümü burada başlamak üzere üstelik nereden vermeye başlayacakları da belli değil. Dönüp dolaşıp 1 TL ye düşecek o kadar belli ki filmin sonu yazık.

6. Ortalamam 7.80 ne yapmam lazım? Yardımcı olabilirmisiniz? Hani Katarlılar alacaktı makarna fabrikasını?

Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku

haberim olsa ne olur ?

hepsi boş ve kandırmaca işler!

eğer bi işe yarasaydı satıp banka borçlarını öderlerdi!

8. bugünkü düşmenin nedeni damat albayrak bence

Sayfa 577/786 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •