Special Days Image
Sayfa 612/786 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Verdi

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tavanda bekleyen 765 bin lot var eğer adilik yapmazsa yarın +5 üstü açması lazım

3. 930 bin alıcılı kapadı bu oyunn çevirmiyorsa yarın direk tavan

4. İlginç bir hisse muhteşem bir yapısı var içinde çok kaliteli şirketler var Selva makarna Selet ,adese son günlerin trend faaliyet alanları Avrupa’ya ihracatına yetişemiyor makarnalılar ve iyi kazanıyorlar bu ara Selva bu işte en büyüklerden bu seviyelere inmesi çok ilginç

5.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    İlginç bir hisse muhteşem bir yapısı var içinde çok kaliteli şirketler var Selva makarna Selet ,adese son günlerin trend faaliyet alanları Avrupa�ya ihracatına yetişemiyor makarnalılar ve iyi kazanıyorlar bu ara Selva bu işte en büyüklerden bu seviyelere inmesi çok ilginç
    Kapanışta alışta bekleyen lotları gördünüz umarım en az 2 tavan bekliyorum yarın ki kapanışla belli olur

6.  Alıntı Originally Posted by Denseblood Yazıyı Oku
    Kapanışta alışta bekleyen lotları gördünüz umarım en az 2 tavan bekliyorum yarın ki kapanışla belli olur

Tahtayı takip etmiyorum yıllar önce biraz ilgilenmiştim bu krizde gıda ve market şirketlerinin satışlarında patlama olunca dikkatimi çekti çok şanslı bir dönemde olduğunu düşünüyorum Avrupa’da üretim neredeyse durdu ve bu ülkelerin milyarlarca dolarlık ihracatı var çin mallarına karşı bir soğuma var selet ve Selva üstüne birde AŞ’de eklenince çok ucuz kalmış diye düşünüyorum

7. Hisse iyi fiyatta ama finans durumu hiç iyi değil. Finans borç yükü ağır.
    Ayrıca adesede ortaklık oranı çok düştü, bu oranda adese ye iştşrakin pek önemli nir katma değeri de olmaz. Bati kalan azınlık adese hisselerini de satıp nakit üretseler.

Ayrıca iştşrak şirketleti arası yüklü alacak verecek işletini nötrüze etmeliler. hersey daha sade olmalı. Adamlar durumu bayağı karıştırmış birbine, ordan oraya varlık paslanaları hep.

8. Adese de hisse az 92.5 halka açık ne demek hepsi benim demek halka ne verirsin hiç kule edesenin 7.5 ile idare . Dün borç öteledi 4yıl 6ay ödemesiz.

Sayfa 612/786 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •