Sayfa 603/786 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Corta Yazıyı Oku
    Satıp bekleyişe geçtim, yanıltır yükselirse ardından el sallarım, kalan arkadaşlara da bol kazançlar dilerim...
    Fırsatlar bitmez...

Asla y.t.d.

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende sattım amma dayanamadım geri yerine koydum. Hastalık yaptı. Kagidi bosayamiyom. Adese bedelli açıklamıs. Birde bu aciklarsa ayvayi yedik.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Bende sattım amma dayanamadım geri yerine koydum. Hastalık yaptı. Kagidi bosayamiyom. Adese bedelli açıklamıs. Birde bu aciklarsa ayvayi yedik.

Bedelli açıklanması güzel olmuş sonunda şirket elindeki az kalan adese hisselerini bedelli sonunda boşta kalan hisseleri bedavaya 1liradan en az 15-20 milyon lot alınmadığı takdirde üstüne konacak ve ölüsüne verip ardından bezdirip daha da aşağı ya satıp 3-5 ay 0,60 ile 0,90 arasında indirir çıkarırlar. Ölusüne verecekleri hisseleri daha ucuza yerine koyup yola devam diyeceklerdir. Yine hayallere daldım kusura bakmayın.

3. Milletin ocağına incir ağacı dikti. 4.50 lerden 3.30. Borsanın rekora gittiği donemde buda asagi dogru rekora gitti. Allah yukardan alanlara yardim etsin. İnşallah buralardan döner artık. Birde bu havada şirket kendi hissesini destekleyeceği yerde vurun abaliya deyip 2 milyon hisse sattî.

4. Günlük ve 1 aylık alan satan kurum ve maliyetleri :

Günlük:

1 Aylık :

5. Bu kağıt tamamen skilatif şirketin 12 aylık zarar yazacağını içerden bilgisini alalanlar resmen mal boşalttı kısa vadeli yön asagida üç aylikta tersi kar varsa yukarı döner aksi halde daha çok canlar yanabilir

6.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Bu kağıt tamamen skilatif şirketin 12 aylık zarar yazacağını içerden bilgisini alalanlar resmen mal boşalttı kısa vadeli yön asagida üç aylikta tersi kar varsa yukarı döner aksi halde daha çok canlar yanabilir
    Ne alaka. Sanki 9 aylikta kar mı yazdida. Zarar aciklayacak diye bosaltsinlar. 9 aylikta zarar. Birde yuzde yuz, yuzde 500 gide leri kar mi varda goturduler. Mal bosalttilar dogru. Ama birileride aldi. Birilerinin elindede hala yuklu mal var. Bence cok ucuz kaldı. Sermayesi dusuk. Ben bu fiyatlardan aliyorum. Alacam.

7. 90.000.000 ödenmıs sermayesi olan holding. Sermaye holdinge gòre cok kucuk. Maliyetler cok yukarda kaldi. Deniz gecen hafta 2 milyon ortak satisi yapti Persembe 1 milyonunu aldi. Fiyati asagi birakmadi. Bence Pazartesi Sali diger 1 milyonu da yerine koyacak. Sabredene cok guzel imkanlar sunacak bir hisse.

8.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    90.000.000 ödenmıs sermayesi olan holding. Sermaye holdinge gòre cok kucuk. Maliyetler cok yukarda kaldi. Deniz gecen hafta 2 milyon ortak satisi yapti Persembe 1 milyonunu aldi. Fiyati asagi birakmadi. Bence Pazartesi Sali diger 1 milyonu da yerine koyacak. Sabredene cok guzel imkanlar sunacak bir hisse.

Bende yeni uyandım, Uf ne kabustu. Güya Pazartesi - Salı fiyatı 3.58'e çekip maliyetini kurtarmaları için ideal bir ortamdan sonra gelen satışlarla Denizin 1 milyonu geriye koyup üstüne de +2 milyon derken 3.9 oradan hopp 4.7'e oluksuz gidiyordu. Uff ne kabustu hala atamadım şoku.

Sayfa 603/786 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •