Sayfa 606/786 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Borsada boyle bir kepaze hisse daha varmı acaba.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Borsada boyle bir kepaze hisse daha varmı acaba.

Üstad bunun gibi birçok hisse var. Sağlığını bu tür kâğıtlarla bozma. Ne güzel oynuyorlar dimi 3.23-3.30 arası

3. Bende oynuyorum bunlarla. Bir turlu de kagidi birakamiyon. Düseken bile her gun kar ediyorum. Ama yukardan alanlar yandı.

4.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Bende oynuyorum bunlarla. Bir turlu de kagidi birakamiyon. Düseken bile her gun kar ediyorum. Ama yukardan alanlar yandı.

Olayı çözmüşsün ne güzel. Yukardan aşağıdan alanları boşver. Temel ve Teknik olarak insanlara bilgi verebilmek lazim. Şirket iyimidir kotumudur. Yoksa yatırım yapmanin alemi yok. Bu is resmen kumara dönüştü.

5.  Alıntı Originally Posted by Podolsky Yazıyı Oku
    Olayı çözmüşsün ne güzel. Yukardan aşağıdan alanları boşver. Temel ve Teknik olarak insanlara bilgi verebilmek lazim. Şirket iyimidir kotumudur. Yoksa yatırım yapmanin alemi yok. Bu is resmen kumara dönüştü.
    Bu kağıt resmen operasyon geçirdi. Invest, Deniz araciligi ile resmen maldan ciktilar. Adesenin bedellisinden gelecek para ile borclarini kapatacak. 2020 ilk bilancoda bunun etkileri olacaktır. Deutce yavas yavas mallaniyor. Ödenmis sermaye kucuk. Buyuk fiyatlara gidebilir. Ama ne zaman?

6. Bazıları holdingin elindeki hisseleri satışa geçmesinin nedenini Adese bedellisine kstılmak için nakit arayışı olarak yorumlamış.

İyi de madem adese bedellisi gündemdeydi 1 ay önce neden 4,60 tan hisseleri topladılar?

Adamlar resmen yüksek fiyattan alıp düşük fiyattan sattılar. Şirketi resmen zarara uğrattılar. Tabi birileri de kar ediyor bu arada.

Spk nın yakınlarda büyük cezalarla duruma el koyacağını düşünüyorum.

7. İnşallah spk pay geri alım tebliğine aykırı bu satışlar için şirketi değil, yönetim kurulunu ve sorumlu personeli cezalandırır. Şirkete ceza kesmesi, olayı daha da içinden çıkılmaz hale getirecektir.

8. Holdingin vergi dairesine sunduğu kara gelince; Elindeki Adese hisselerinin borsada satışından elde ettiği gelirinin bir kısmını muhasebeleştirdiği görülüyor.

Sayfa 606/786 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •