Sayfa 653/786 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

Merakımdan soruyorum, Ne hikayesi var?Selva makarnanın getirisi ne olabilir, sektörden biri olarak Selva Makarnayı adeseler dışında başka bir yerde satıldığını hiç görmedim.

2.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Merakımdan soruyorum, Ne hikayesi var?Selva makarnanın getirisi ne olabilir, sektörden biri olarak Selva Makarnayı adeseler dışında başka bir yerde satıldığını hiç görmedim.
    Selvayı piyasada göremiyorsun çünkü ihracat ağırlıklı çalışan bir firma. Adeseler de kapandığına göre artık yurtiçi piyasada da görebilirsin.

Hikayesi çok dedim, madem meraktan soruyorsun, anlatayım hikayeyi:
    1) halka arzların peynir ekmek gibi talep gördüğü, özellikle de Gıda şirketleri bu kadar revaçtayken, ÜRETİMDE TÜRKİYENİN İLK 5 ŞİRKETİ İÇİNDE OLAN selva gıda için oluşacak piyasa değeri ittifakın şu anki piyasa değerinden fazla olacaktır. Yüzde yüz sahibi olduğu bir şirketin fiyatı ittifakın mevcut fiyatı hakkında fikir verecektir.

2) ittifak adesede hakim ortak konumunda. Vede bilmem kaç yıldır zarar açıklayan marketlerin kapatılması bilançolara yansıyacaktır.

3) 1200 adet lüks konut inşaatları olan zermeram ın yüzde 40 ı tamamlandı. Şu ana kadar olan zararın en büyük kaynağı bu inşaat. Yarın mevcut inşaatın topyekün bir inşaat firmasına satışı gündeme gelirse şaşırma. Burdan 500 milyon bir gelir gelir. Zermeram Arsası bile bu değere gelmiştir heralde.

4) imaş makinenin halka arzı da gündeme gelebilir.

5) yine bir gıda şirketi olan ve türkiyenin en büyük ve modern tavuk kümesine sahip olan SELET in satışı yada halka arzı hündeme gelebilir.

3. Bu haftada Oyak Yatırım agresif alışlara devam ederse,3 lü rakamaları görmemiz mümkündür.

Anlık 2.58. Hiç bir hikayesi olmayan kağıtlar uçtu gitti. Beklentisi olan kağıtlara ise bezdirme yapıyorlar.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sktas a bakin..benzer hikayeler..o da tarim sirketini halka arz ediyor..hem de daha once ve yeni basladi aslinda son harekete..bizimki arkadan gelecek..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Anlık 2.78 kalanlara bol kazançlar. Gedik yatırım ipi ele aldı ama yine de temkinli olmakta fayda var

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ittifak holdingin şu andaki piyada değeri / defter değeri oranı : 1,5

ittifak holdingin piyasa değeri : 1 milyar TL

ittifak holdingin halka arz edeceği SELVA GIDA'nın muhtemel oluşacak piyasa değeri : 900 milyon TL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    ittifak holdingin şu andaki piyada değeri / defter değeri oranı : 1,5

ittifak holdingin piyasa değeri : 1 milyar TL

ittifak holdingin halka arz edeceği SELVA GIDA'nın muhtemel oluşacak piyasa değeri : 900 milyon TL
    ULUUN un piyasa değerinin de 1,42 milyar TL olduğunu not düşeyim.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Sayfa 653/786 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •