Sayfa 673/786 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

3. Beceriksizler ordusu bol bol kına yakın bi yerlerinize

4. Beceriksiz değil tam aksine gayet işi iyi biliyor ********ler tereyağından kıl çeker gibi mal basa basa buraya getirdi kimsede satmadı ha döndü ha buradan döner diye bundan sonra ya kol kesecek insanlar zarara razı olacak yada uzun vadeci olacağız yapacak bişey olduğunuda sanmıyorum bu saatten sonra ytd..
     Alıntı Originally Posted by tolga bayraktar Yazıyı Oku
    Beceriksizler ordusu bol bol kına yakın bi yerlerinize
    STK-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şekerbank Vakıfbank vefa anlaşmaları ne anlama geliyor.(uzatılmış da).Eğer benim anladığım anlamdaysa, bunlara vefa göstersen diğer kolunu da kaptırırsın....3 lerden 1.6 Lara geldi neyin vefası bu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bugün günlerden perşembe... akşam spk bülteni
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

7.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Bugün günlerden perşembe... akşam spk bülteni
    Bu durumda halka arz olmaması daha iyi olacak gibi görünüyor.
    Piyasalar iyi değil.
    Adese GYO oldu. Artık kaç etmeye başlar. Adese bedelli verecekti bildiğim kadarıyla bu kasaya para girişi demek olacak.
    İttifakta uzun bir bekleyiş olacak.
    Sabretmek lazım. 2,72 ortalamam var. Zararda satmam.
    4 lira üzeri görmüş. İnşallah tekrar görür ve zararımız çıkar.
    Y.T.D.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bu durumda halka arz olmaması daha iyi olacak gibi görünüyor.
    Piyasalar iyi değil.
    Adese GYO oldu. Artık kaç etmeye başlar. Adese bedelli verecekti bildiğim kadarıyla bu kasaya para girişi demek olacak.
    İttifakta uzun bir bekleyiş olacak.
    Sabretmek lazım. 2,72 ortalamam var. Zararda satmam.
    4 lira üzeri görmüş. İnşallah tekrar görür ve zararımız çıkar.
    Y.T.D.
    Adese de ortaklığı an itibariyle %7(https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...ul-yatirim-a-s Genel Bilgiler->Sermaye ve Ortaklık) .. Ama oy hakkı %53, yani yönetim holdingte ama finansallarının etkisi sınırlı.. Dün %300 bedelli açıkladı;
    "... Şirketimizin 252.000.000.-TL olan çıkarılmış sermayesinin 2.000.000.000.-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, tamamı
    nakden karşılanmak sureti ile %300 oranında 756.000.000.-TL artırılarak 1.008.000.000.-TL ye çıkartılmasına ilişkin ... "
    Bu durumda holding kasasından 50-55m TL civarı çıkacak, 0.07*756m..
    Yatırımım mevcut ancak grafiğine göre 2.10 altı çöp.. Buna rağmen beklemeyi göze alarak stopsuz poz açtığım bir hisse olduğundan 2 altında aralıkla paçalladım ve pozum 2.5 katına çıktı. Bu aralar bir hareket potansiyeli var ancak olumsuz senaryoya da hazırım; bu durumda 1.58 ve 1.37 sonraki paçal seviyelerim olacak. Hatta inmesini beklemediğim daha alt seviyelere kadar alacak şekilde planımı yaptım. Kredi borç ihtiyacım olan para vs kullanmadığımdan zaman sorunum yok, ağanın keyfini bekleyeceğiz
    Bu saatten sonra Selva arz kararı çıksa da bilançoya en iyi ihtimalle 3. çeyrek sonunda girecek..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 673/786 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •