Sayfa 31/786 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 241 - 248 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Ne haber çıkmış borsagündem de? Kağıt iyice aşağıya gitti. yazıklar olsun. Ytd

2. Kıvrak ve ekürileri tarihi diplerden mal toplamak için iyi kullanırlar bu fırsatı! Kimbilir belki de sosyal medya haberini de danışıklı dövüş kendileri yaptırıyor olmasın?

Yazık olan hep küçük yatırımcıya oluyor

YTD

Alıntı Originally Posted by A.A Yazıyı Oku
    Ben Murat beyi aradım ' Borsa gündemde ki haberlerler ilgili yönetimden bir açıklama gelecek mi' diye sordum görüşüyoruz o konu hakkında dediler.Bakalım açıklama gelecek mi?

3. Sn Barisello,

Daha önceki yorumlarınızda kotasyon süresi bittikten sonra hissede olumlu trend başlar yorumlarınız var!

Kotasyon süresi 2.5 ay önce bitti ama hisse fiyatı halka arz fiyatının 6'da 1'ine indi.

Değerli yorumlarınız nedir?

Alıntı Originally Posted by barissello Yazıyı Oku
    Yatırımcı bölümü Murat beyle konuşunca forumdakilerin bilgi düzeyi bayağı ilerde kalıyor
    Adam toplam kaç lot kotasyon yapıldığını ya bilmiyor yada söylemiyor !

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şu anki durum tam bıçak sırtı yönetim açıklama yapar da haberi inkar ederse hızlı bir toparlanma olabiliir yok eğer açıklama gelmezse bu haber hisseyi kurt gibi kemirir ben birincisini arzuluyorum.Belki de tren kalkmadan önceki son duraktır bu haber.Allah küçük yatırımcıyı korusun.Amin!Y.T.D

Alıntı Originally Posted by A.A Yazıyı Oku
    Şu anki durum tam bıçak sırtı yönetim açıklama yapar da haberi inkar ederse hızlı bir toparlanma olabiliir yok eğer açıklama gelmezse bu haber hisseyi kurt gibi kemirir ben birincisini arzuluyorum.Belki de tren kalkmadan önceki son duraktır bu haber.Allah küçük yatırımcıyı korusun.Amin!Y.T.D
    Ne cenabet hisseymiş, Konya mı bir daha tövbe

6. https://www.youtube.com/watch?v=S_eUAUX11Fk

Arkadaşlar, yatırımcı dostlar hepimiz için geliyor.... It the Fuck bu başka bir şeye benzemez...Yazık gerçekten çok yazık...

Yarın ola hayrola, bir açıklama şart artık. Hiç bir hisse bu kadar yormadı beni.

8. Kote olmayanların hisseleri takasbankta hakları saklı olarak korunacak.
    Birilerine satma devretme yok.
    Kaynak.ittfh yatırımcı işleri
    Ocaktan bu yana kotasyon haberide pek gelmedi gibi
    Genel kurulda istediğinizi sorarsınız artık
    Yükselme zamanı yönetime bağlı
    isteseler kısa sürede ziplatirlar
    14 trilyon karda fena değil
    2017de rekor karlar açıklayacaklarini umut ediyorum

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 31/786 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •