Sayfa 32/786 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 249 - 256 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Barissello kar 14 değil 24 milyon.Bilmiyorum senin için ne ifade eder?

Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=S_eUAUX11Fk

Arkadaşlar, yatırımcı dostlar hepimiz için geliyor.... It the Fuck bu başka bir şeye benzemez...Yazık gerçekten çok yazık...
    it the fuck
    Bombaymış

3.  Alıntı Originally Posted by A.A Yazıyı Oku
    Ben Murat beyi aradım ' Borsa gündemde ki haberlerler ilgili yönetimden bir açıklama gelecek mi' diye sordum görüşüyoruz o konu hakkında dediler.Bakalım açıklama gelecek mi?
    haberlerle ilgili bilgi verebilirmisiniz. ben hiç bir yerde haber göremedim. ne deniyor borsa gündemde. teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by replakar Yazıyı Oku
    haberlerle ilgili bilgi verebilirmisiniz. ben hiç bir yerde haber göremedim. ne deniyor borsa gündemde. teşekkürler.

http://www.borsagundem.com/haber/fet...klandi/1175716

5. muhtemelen iddiayı ortaya atan siteyi de pek ciddiye almıyorlar mı acaba?????*...kasım ayında sabahta haberin yapıldığı gün ülker grubu ima edildiğinde ülker %8 bizim %10 değer kaybetmişti...burda ima değil direk isim verildiği halde adese %2 ittifak %2.7 değer kaybediyor...demek ki haberi yapan kaynakta da bazı soru işaretleri olabilir mi acaba??? diye de akla gelmiyor değil haniii...
    yatırım amaçlı diill...bilgi amaçlı...

6. Arkadaşlar,dikkatimi çekti ve bilançoyu inceledim.Bilançoda sıkıntı yok,kağıdın rasyolarına baktım çok güzel,sıkıntı nedir diye daha önceki yazıları okudum ve şuna karar verdim...Sıkıntı yönetimde ,ama esas sıkıntı mal toplayamamış spekte.....burda bazı arkadaşlar bilerek kağıdı kötülüyorlar ,amaç ky kağıda salça olmasın.....Arkadaşlar incelediğime göre kağıt bu endekste alınabilecek ender kağıtlardan biri, yakın zamanda bir hareket yapabilir.......Ama tabiki SPK kuralları gereği YTD.

7. Eğer bu olaylar doğru olsaydı kağıdın şelale gibi aşağı gelmesi gerekirdi diye düşünüyorum.Zaten tahtaya baktığımız zaman alış kademelerinin en üst 4 kademesinde toplasan 100bin lot alış oluyor.En üst 4 kademenin altı zaten 1000 er lotlu alışlar var.Bırakın speği panikleyip küçük yatırımcı bile satsa alıştaki 4 kademeyi aşağı kırar ve kağıt çok rahat dip yapabilirdi.Haber 2 gündür (hatta bugun de )aynı sitede yer alıyor ve hisse sadece yüzde 2.5 düşmüş.EEEE bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye kendimi sakinleştiriyorum.Eğer bu bir oyunsa(bence öyle) ben kağıdıma sahip çıkıp tahta sahibinin oyunu bozuyorum. İnşAllah yanılmıyorumdur.Kendi görüşüm yatırım tavsiyesi içermez.

8. 2017 Yılı Rekor Kar beklentisi varsa, şimdiden satınalma ortamı oluşturuyor olabilirler. Kolay elden çıkarmak niyetinde değilim. Bahsedilen haber ve konuyla ilgili şirketin bir sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Borsadaki kağıdı herkes alıp satabilir. Y.T.D.

Sayfa 32/786 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •