Special Days Image
Sayfa 599/786 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Normalde bu hissede pozisyon almış biri olarak bunları yazmam benim aleyhime. Çünkü olası bir çıkışı geciktiriyorum. Kendim için kötü bir hareket yapıyorum. Ama bu hisseye para yatırıp en ufak bir düşüşte ağlayanları, sızlayanları, bittik diyenleri görünce, okuyunca cevap yazmam gerektiğini düşünüyorum.diğer türlü bu adamların parasının üzerine oturmuş gibi rahatsızlık duyacağımı tahmin ediyorum. O sebeple, yazacaklarıma iyi kulak verin. Bu yazacaklarım tamamiyle benim öngörülerim ve gördüklerim. Her insan gibi yanılabilirim. Ama 7 yıldır bu hisseyi çok iyi takip ettiğim için az yanılacağımı düşünüyorum.
    Arkadaşlar, internetteki forumlarda manipilatörün adamları kol geziyor. Ve kasıtlı olarak mallerınızın bu fiyatlardan satımı için gizli telkinlerde bulunuyorlar. Bunu çok net görebiliyorum. Kısa vadede hisseyi aşağılara salabilirler. Bu sizi korkutmasın. Hisseleri küçük yatırımcılaea postaladıkları falan yok. Bunu bir ceplerinden alıp öteki ceplerine koyuyorlar. Mal toplu vaziyette ve mümkün olduğunca daha fazla alma niyetindeler. Dolar bazında vuracak olursak, bu çetenin maliyeti 4,30 TL. Bu maliyeti neye göre mi çıkardım? Geçmişte ittifakın borsada selva,seha ve adese eliyle topladığı ittifak hisselerini borsada topluca sattığı fiyatlar üzerinden. Son 6 yıldaki KAP haberlerini incelerseniz bunu sizde bulabilirsiniz. Türkiye devaluasyon atlattı. Bunu da hesaba katarsanız, dolar bazında bu adamların maliyeti 4,30 TL. aşağıdında bu adamlar zarar ediyor. Ve de bu fiyatın çok çok ötesine taşınıp küçüklere pazarlanması gerekiyor.

Kim peki bu adamlar?

Murat kıvrak ve mecnurun adamlarından oluşan çete. borsadaki bilinen manipulasyoncuların yüzde 80 i bu hissede pozisyon almış.

Kısa vadede bu düşüşlere aldanmayın. Kısa vadeci iseniz zaten bu hissede durmanız suç. Satın ve çıkın. Ama uzun vadede zarar edecek değilsiniz. İllaki hisseyi 6 lı rakamlara taşıyacaklardır.

Borsa dediğimiz yeri kısa vadeci düşünerek kumara dönüştürmeyin. Kısa vadecilere sesleniyorum:

Borsa, hele hele ittifak gibi kağıtlar size göre değil. Gidin kumar oynayın daha iyi kazanırsınız.

Uzun vadecilere sesleniyorum:
    İttifak için bu seviyeler alım için uygun seviyeler. Çünkü hissede toplu bulunanların maliyeti bu seviyenin üstündeki seviyeler. Ve hissede beklenti çok fazla. Türkiyenin bütün manipilatörleri, spekleri bu hissede konum almış durumda. Spk bültenlerinde hakkında işlem yasağı getirilemleri. Çoğunda bu hissenin olması sizce bu dediklerime kanıt değil mi?

Neyse, benden söylemesi. Bu psikolojik oyuna gelmeyin, zararına mal satmayın. Çocuklarınızın rızkını bu çeteye yedirmeyin.

Sonn olarak şunu söyliyeyim, geçennyıl ittifakın 6 ay internet yasağının sebebi, mal boşaltmaları değil, mal toplama hareketleriydi.

2. Şuracıkta biraz dikileyim..Belki uğurlu gelirim

3. Sayın Selçuk ege bey çok doğru bir tespit ve güzel açıklayıcı bir anlatım olmuş emeğine sağlık sonuna kadar katılıyorum

4. Selam Arkadaslar
    Araniza yeni katildim.Hepinize bol kazanclar.

5. çöp hise mecnur varsa ben yokum ..

6. çöp hisse mecnur varsa ben yokum ..

7. Selçuk bey olayı iyi özetlemiş sin beni 3400 den aranızda yer aldım umarım uğurlu gelirin kısa vadeli 65 milyon dolar değerine gelir asıl 120 milyon dolar olması gerekir toplam değerinin orta vade fakat inşaat takı sıkıntı kağıdı yavaşlattı umarım bu yıl inşaat satışlarında istenilen seviyeye ulaşır 3 ay önemli gösterge toplam borcu da az değil buda en büyük zararı

8. Sabahtan verdiklerini öğleden sonra alttan almak için tezgah kuruyorlar Allah sizi bildigi gibi yapsın tam kumar kağıdı neyse sabir göstereceğiz ama bu adamlar tam borsacı

Sayfa 599/786 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •