Sayfa 783/786 İlkİlk ... 283683733773781782783784785 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Üstad ye'se kapılmazsın da seni biraz kızgın gördüm Sana tamamen katılıyorum, maliyeti var mıdır yoksa sıfır maliyetin üzerine kaçıncı turu atacağını mı hesaplıyordur onda bile şüpheliyim..
    "Azdan az, çoktan çok gider.." belki benim de arada kullanmış olabileceğim ama çoğunlukla romantik bir söz.. Matematiği ve mantığı tartışılır: Diyelim sen 100 binin 50 binini bağlamışsın, adamsa 100 milyonun 1 milyonunu; kiminki çok şimdi Sen ineğe ortak oldum diyorsun ama sana boynuzu tutturmuş, memeler adamın elinde..

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Tahtacının maliyetinden düşük yatırımcı bu hisse de yoktur. Adnanın aldığı payın gerçek maliyeti ekranda gözükenden düşüktür. Adamlar kaynağın başında akarı kendine çevirmiş altına 6 -7 milyonluk arabalar çektirmiş...
    Yediği içtiği şirketten el altından ne bok yediklerini bilmesekte tahmin edebiliyoruz.
    Azdan az giderken çok olan çoğalmıştır...
    Kendimizi kandırmayalım...
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Diğer yandan; fiyatın şu an bulunduğu seviyeler(3,3 civarı) benim için pivot bölge(both for usd&try).. Elimde olmasa buralardan 10-20 kuruş aralıkla martingale başlardım ))) Her an bedelli onaylanma ihtimalini de hesaba katarak tabi! Gerçi bir sürü şirket uygun fiyatlara indiğinden tam emin de olamadım şimdi
    İlla düşeceğini düşünmesem de;
    2,9x(10cent civarları) e kadar sarkıtmasını da hem göstergeler hem geçmiş barlara baktığımda anormal görmüyorum..
    2,30-2,60 bölgesi ise zorlama basmak isterse ihtimallerim arasında..
    Geçen yıl şubatta uzaklaşmak için ekranı kapattım; derinlik ve alan-satan takip etmiyorum, arada yalan da olsa takas bakıyorum sadece İyi ki de öyle yapmışım, en azından saatleri ve günleri kurtardık.. Para kısmı da nasip kısmet; elbet olur, olmuyorsa da vardır bir hayır..

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Üstad ye'se kapılmazsın da seni biraz kızgın gördüm Sana tamamen katılıyorum, maliyeti var mıdır yoksa sıfır maliyetin üzerine kaçıncı turu atacağını mı hesaplıyordur onda bile şüpheliyim..
    "Azdan az, çoktan çok gider.." belki benim de arada kullanmış olabileceğim ama çoğunlukla romantik bir söz.. Matematiği ve mantığı tartışılır: Diyelim sen 100 binin 50 binini bağlamışsın, adamsa 100 milyonun 1 milyonunu; kiminki çok şimdi Sen ineğe ortak oldum diyorsun ama sana boynuzu tutturmuş, memeler adamın elinde..
    Üstad. Adnan puştuna kızdım. Para işi nasip...
    Fakat yatırım yapacaklarda bu tahtayı güllük gülistanlık sanmasın diye eleştirdim...
    Zor tahta merkoda yıllarım heba olmuştu. Birde bu grupta...

4.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Fakat yatırım yapacaklarda bu tahtayı güllük gülistanlık sanmasın diye eleştirdim...
    Sanırım adnan bebesi senin benim çıkmamı bekliyor. Biz çıkana kadar o da inatla beklemeye yemin etmişe benziyor �� sahte pandeminin ilk yılı hissenin yarısını satıp ilaçlarla biraz para kazanayım dedim, hisselerimin yarısını satıp ilaçlar için pusuya yattım. Satmamın üzerinden 1 saat geçti geçmedi ittifak tavana gitti. Beklediğim yıllar boşuna gitmesin diye sattıklarımı tavandan almak zorunda kaldım ��

Adamların bizi iplediğini düşünmüyorum. Kafalarında bir senaryo var bunu istisnasız acımasızca uyguluyorlar...
    Koskoca grup şirketlerine ve yatırımcısına yazık ettiler. Bu kadar beddua alanların iflah olacağına inanmıyorum. İlahi adalete havale ettim...

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Pek eleştirmediğin için öyle dedim zaten, arada kızmak hatta sayıp sövmek gayet insani bence; hele bu grupta Yılları da inşallah "heba" değil de "tecrübe" hanesine yazmış oluruz ileride..

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Adamların bizi iplediğini düşünmüyorum. Kafalarında bir senaryo var bunu istisnasız acımasızca uyguluyorlar...
    Koskoca grup şirketlerine ve yatırımcısına yazık ettiler. Bu kadar beddua alanların iflah olacağına inanmıyorum. İlahi adalete havale ettim...
    Ben de kendimi bu kadar önemli görmüyorum
    Bana pek mantıklı gelmese de bu -en son hatırladığım- 12m lot civarı alan yatırımcı arkadaş gerçekten gruptan değilse o ayrı terane.. Onu ipleyebilirler! En azından ben olsam iplerdim, buyur sen götür derdim )) İcabında tüm tahtayı alamayacak adam da böyle bir hissede o kadar lot alır mı bilemedim, ben olsam almazdım herhalde..

Melek yatırımcıdan bahsediyorsan gruptan izinsiz alım yapmamıştır...

Sayfa 783/786 İlkİlk ... 283683733773781782783784785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •