Sayfa 784/786 İlkİlk ... 284684734774782783784785786 SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Bizdeki 3-5 lot için değildir bu baskı. Bence iki ya da fazla grup var birbiriyle inatlaşan arada kalan ky oluyor

2. Hocaö Böyle bir hissede bırakın 12 m lotu 100-200 bin lotu bile yedirmezler diye düşünüyorum. İşin garip tarafı 17 m lot alan fonlar var kim aldı hangi fon oldu onu da bilmiyoruz.Bu işleri iyice kötü etti.

Alıntı Originally Posted by Doodlebug Yazıyı Oku
    Hocaö Böyle bir hissede bırakın 12 m lotu 100-200 bin lotu bile yedirmezler diye düşünüyorum. İşin garip tarafı 17 m lot alan fonlar var kim aldı hangi fon oldu onu da bilmiyoruz.Bu işleri iyice kötü etti.

Adnan ve ekibi çoğunluk hakkına sahipler. Yönetimi kaptırma durumları söz konusu değil.

çok az para bağlayarak min. 0,5 - 1 milyar $ değerinde şirketlere sahip oldular...
    Çoktan çok gitmiyor maalesef

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Ben de kendimi bu kadar önemli görmüyorum
    Bana pek mantıklı gelmese de bu -en son hatırladığım- 12m lot civarı alan yatırımcı arkadaş gerçekten gruptan değilse o ayrı terane.. Onu ipleyebilirler! En azından ben olsam iplerdim, buyur sen götür derdim )) İcabında tüm tahtayı alamayacak adam da böyle bir hissede o kadar lot alır mı bilemedim, ben olsam almazdım herhalde..
    A1 kapitalden alınan lotlarsa Adnanın ekibidir.

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    A1 kapitalden alınan lotlarsa Adnanın ekibidir.
    Melek yatırımcıyı kastetmiştim.. Yiğit Yurtseven

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7.  Alıntı Originally Posted by Doodlebug Yazıyı Oku
    Hocaö Böyle bir hissede bırakın 12 m lotu 100-200 bin lotu bile yedirmezler diye düşünüyorum. İşin garip tarafı 17 m lot alan fonlar var kim aldı hangi fon oldu onu da bilmiyoruz.Bu işleri iyice kötü etti.
    Özel fondur, arada %5 sınırına yakın 17-18m lotu fona sokup çıkarıyorlar.. Fonda 3-5 yatırımcı(kendileri) vardır, yani ha kurumdaki hesaba ha bu fona misali..
    100-200k yediriyorlar, ama çok beklediğimden 3x kurtarmadı ben yemedim ağada sofrayı geri topladı hahaaaa
    1₺ civarı daha basarsa veya bedelli onaylanırsa(yarın akşam haberi düşse şaşırmam son cilvelerine bakarak) 1m yedirirler mi diye denemeye niyetim de var ama kısmet sonuçta ben zorla almayacağım, tahta vermiş olacak..

Geldik, gidiyoruz..

8. Yediriyorlar derken yanlış anlaşılmasın, herkesin psikolojisi kaldırmaz.. Vurdumduymaz ve pis paçalcıyımdır.. Sonuçta 3.20₺ den 1.09 a inerken gık demedik şimdi de 5.70 lerden buraya geldik ve nereye kadar ineceği belli değil.. Birkaç aya tanışmamızın 3. yılını kutlayacağız nasipse hedef max 5. yılı da kutlamak ama 6. kusur kalsın )

Geldik, gidiyoruz..

Sayfa 784/786 İlkİlk ... 284684734774782783784785786 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •