Sayfa 273/786 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Üstad cemale sordum işi yoksa yorumlar şimdi
    Abi Kusura bakma, mesajını yeni gördüm. Abi Bizim Senin yanında Üstad olmak için 50 fırın ekmek yememiz lazım... Abi senden sonra yazan arkadaşlar işi zaten açıklamışlar. Şirket kaynak yaratmak, finansman ihtiyacını karşılamak için böyle bir yola başvurmuş. Yine ortagınızın dediği gibi bu kaynak nerede ve nasıl kullanılacak oda çok önemli olacaktır. şirket için olumlu bir haber diyebiliriz. Haberi kuşlar önceden uçurmuş ki, bugün ki hareketin sebebi de belli oldu. şirket ve tüm ortaklarınız için hayırlısı olsun. bol kazançlar..saygılar...

YTD.

2. Bu kadar hareket bu haber için değil bence bu işin altın da bence başka bir şey var

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bence daha yeni hareket başladı yolu çok uzundur

4. Açığa satış var mı takaslar da anlayan bakabilir mi

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Helal olsun çaycı...yarın çaylar demlı olsun..bakkal amca bırazda sen götur..))

6. Bu bizim millet akıllanmaz. hisse 2 -2,3 TL civarındayken kimse almıyor ve kimse hisseye yanaşmıyor, hisse 2,7 lere bir günde çıktığında hurra hisseye dalıyorlar. bu yüzden de kaybetmeye mahkumlar.

ucuzken almayanlar, pahalandığında alıyorlar. allah size akıl fikir versin. insanları kandırmak bu kadar kolay işte. o yüzden bizim borsa yerlerde sürünüyor, dolandıran dolandırana!

Ben yattım kulağımın üzerin e bekliyorum ya nasip

8. işlem hacim çok yüksek.

şahsen ilk çıkış gününde bu kadar işlem hacmi yapmış olması hareketin devam etmeyeceğini gösteriyor bana.

2,3 lerden aldıklarını 2,8 lerden yine yedirdiler. ve küçükler akın edip aldıkları için illaki hisseyi tekrar 2 lere salacaklarını düşünüyorum. kendileri alamadıkları malı neden yukarı taşısınlarki!

inşallah yanılırım.

Sayfa 273/786 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •