Sayfa 619/786 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Çok teşekkürker Sedna

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarin brutsuz ilk seansı biraz sert geçer diye düşünüyorum , assagi yukarı sallar biraz .. bakalım

2. dünyada et fiyatları yükseliyor, ülkemizde ise stratejist ve uzmanlar yurtdışından herhangi bir gıda alımı yapılması durumunda gdo oynanması nedeniyle artık daha dikkatli olunması gerektiğini ve olası bir 2.dalga halinde önümüzdeki kış dünyada gıda fiyatlarının aşırı yükselmesi nedeniyle oluşabilecek kıtlık tehlikesi için herkesi kendi çapında kuru gıda stoklama konusunda şimdiden uyarıyorlar.
    ittifak holding özelinde ise ben bu holdingi 3 tane iştiraki nedeniyle artık gıda holdingi olarak gördüğüm için ve yerli milli bir holding olduğu için ülkemiz için stratejik öneme sahip şirketlerden görüyorum. uzun vade beklemeye değer görüyorum. günlük bakanın elinden kaparlar hisseleri. benden söylemesi

3. Bu holdingin borcu, harcı, yeni borç yapılandırmaları, adesenin onlarca mağaza kapatması falan sorun değil mi acaba?Yani hiç sorunu yok mu bu şirketin?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hic sorunu olmasaydi piyasa degeri 255mio 5l olur muydu sizce? Tarim ,gida, hayvancilik, makina imalat, avm, insaat .....

5. Bayramınızı kutlar sağlık ve huzur getirmesini dilerim...

6. Yarın bakalım ne yapacak

7. Or.coc yine işbaşında Allah beter etsin sizleri kanı bozuklar yüz gulmezler

8. Bu tahdada bulunan spek gurubuna nalet olsun dilerim hiç yüzleri gülmesin

Sayfa 619/786 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •