Sayfa 605/786 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

aylık takas

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

aylık takas
    Teşekkür ederim.

4. Bu nasil bir hisse anlamadim. A1 Kapital ve Alnus Cuma günü hayvan gibi mal aliyo. Bugúndeal gibi satiyor. Bu kagittan bi nane olmaz

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Bu nasil bir hisse anlamadim. A1 Kapital ve Alnus Cuma günü hayvan gibi mal aliyo. Bugúndeal gibi satiyor. Bu kagittan bi nane olmaz

Öncelikle biz ufaklar farkında değiliz hatta hiç kullanmıyor olabiliriz fakat alınan bir malın riskli bir bedel olduğu için kademe yada kademelere Stop loss emri giren Banka ve Aracı Kurumlar var. Amaç riski en az zarar veya karla kademeden çıkmaktır. İşte bu durumlarda maliyeti aslında yüksek olan Stop loss koyup kendini korumaya almasıdır. Belki de terside olabilir. Maliyetinin altına satan kişi yada kurum fark etmez sonuçta sattığı adeti an itibari ile geriye koyar sadece TL değeri anlık fiyatı olarak hesaplandığı için lot bazında değer kaybı yaşanmaz. Bu hareket zarar görünse de asıl Zarar hala malı elinde tutanın maliyeti olan fiyattır. Bu sebepten ötürü hareket doğrudur fakat denemek paha biçilemez.

6. Nisan ve Mayıs aylarında maldan çıkman için bir şans doğacaktır ve sabret kazanacaksin. Kendine güven ve asla inandığın yoldan sapma.

7. Adesenin bedelli bölünmesi aalında ittifak a yariyor. Sirketlerine olan borclarini odeyecek. Ama be hikmettir herhalde son 3 aydir borsabnn en rezil kagidi. Hic mi sahibi yok bu kagidin.

8. Bir şirket hissesine sahip cikar. Hisse satacaksa bile uygun bir zamanı kollar. Bu haysiyetsizler 3.25-3-26 fiyattan 200.000 lot hisse satiyorlar. Resmen kagidi asagi cekmek icin elinden gelen her turlu pisligi yapiyorlar. Bunlara bulasmamak lazim. Yazik insanlarin paralarina. Borsa %30 gitti. Bu %30 dustu. Aradaki fark %60. Bulasmayin. Ben bulastim hergun sat al yaparak biraz kendimi korudum. Ama yukardan alanlara yazik cok yazik.

Sayfa 605/786 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •