Sayfa 770/786 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Hisseyi yukarı çıkarmamak için inanılmaz bir baskı kuruyorlar. Herkes herşeyin farkında. Bu fiyatlardan kimse elindeki malı boşaltmaz adnan efendi.

2.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    sonli abi selamlar

şimdi sen bu bedelliyi alışkanlık haline getirmemiş olsan

düzenli büyüyen ve zaman zamanda olsa temettü versen evet at değil deve değil

ama sen mütemadiyen bedelli yapan
    daha bikaç ay önce spk tarafından dolandırıcılıkla suçlanan yöneticilere sahip bi firma olduğun geçmişin şanlı bedellilerle anıldığı için

bence atdan deveden büyük fil mevzuusu var burada...

bencede spk onaylamaz ama asıl niyetin bedelli olmadığınıda düşünüyorum burada bedelli vereceğini ilan edip yatırımcıdan malı alma niyetinde bence!

yoksa son dönem spk özellikle bedelli konusunda bukadar hassas iken bence bedelli onaylanmayacak ve bunu Adnan bey de biliyor

şirket tamamen alt şirketlerini düzgün yönetmeye odaklansa çok parlak bi şirket olabilir bence!
    Sana genel olarak katılıyorum, aslında 1 paragraf daha yazmıştım ama sildim. O paragraf özellikle kronik bedelli konusunda senin yazdıklarına paraleldi.
    Daha önce yazdım; bence bedellinin onaylanıp onaylanmaması çok önemli değil (farklı olarak onaylanma ihtimalini çok düşük görmüyorum).. Psikolojik etkisiyle dökeceklerini dökmüştür, şimdi onaylanırsa bedelliye katılmayacakların paylarının da bir kısmını bu fiyatlardan almış olacaklar..
    3-5 sene önce karsan da bedelli açıklanınca tam dipten vermişliğim var, hayvan terli o da kronikti Bu da dip olur mu bilmiyorum ama iştiraki imaş ın üçte bir fiyatına(pd) vermeye niyetim yok, tabii ki yanlış yapıyor olabilirim ama kısmet artık.. Benim bekleme veya para problemim yok, herkesin durumu ve hesabı kendine tabi. Ayrıca kaçan büyük balıkları saymazsak zararda da sayılmam; sadece, buna bulaşmasam portföy en kötü bugüne göre 2x olurdu Hepimiz için hayırlısı, o minvalde yazamasam da dökülenin bol olmasını dilerim Ben satmıcam sen satmıcan, nasıl gidecek bu tahta..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. Meraklısına izahname düşmüş, bu arada izahnameler şirket tanıma adına genelde en faydalı dökümanlar oluyor..
    https://ittifak.com.tr/App_Assets/Ge...e-20231005.pdf
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Bugün ki bültende spk sermaye artışına izin vermesin ne güzel gönderme olur !

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bugün ki bültende spk sermaye artışına izin vermesin ne güzel gönderme olur !
    Bugün yok. Trabzonspor onaylanmış 3 halka arz var.

Erken açıklamışlar

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Fiyatla ilgiyi tam anlayamadım, bedelliye katılacaksanız hisse başı 1 TL ödeyeceksiniz..
    Katılmayacaksanız rüçhanları satacaksınız, nakiti istediğin gibi kullan.. Hisseye bağladığım para değişmesin istiyorsan da sattığın rüçhanların parasıyla gidip yine normal ittfh hissesi alacaksınız..

Geldik, gidiyoruz..
    2,80 den bölünse baz fiyat 2 lira
    Bu hisse geçen yıl kaça düşmüş 1,18 miydi.
    Bölünmeden sonra süreci ne olur bilemiyorum.
    1 liradan almak iyi 2liradan satabilirseniz.

Alıntı Originally Posted by damdakikuş Yazıyı Oku
    2,80 den bölünse baz fiyat 2 lira
    Bu hisse geçen yıl kaça düşmüş 1,18 miydi.
    Bölünmeden sonra süreci ne olur bilemiyorum.
    1 liradan almak iyi 2liradan satabilirseniz.
    Sen tam ölücü çıktın hocam...

Sayfa 770/786 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •