Sayfa 780/786 İlkİlk ... 280680730770778779780781782 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Sermayesi 387 milyon olup da kasasında 900 milyon TL NAKİT PARA olan başka hangi şirket var? Hisse başına 2,3 TL nakit eder.

Hisse dolar bazında tarihinin en dip noktasında.

2. Yazmayayım yazmayayım diyorum, ama bu ********lerin aç gözlülüğünü görünce yazmak zorunda hissediyorum kendimi. Bu çakallara yar olmasını istemiyorum fakirin fukaranın, garibin paraları.

Bu fiyatlardan satayım demeyin.

Sermayesi 387 milyon olup da kasasında 900 milyon TL NAKIT PARA olan başka hangi şirket var? Hisse başına 2,3 TL nakit eder.

Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Yazmayayım yazmayayım diyorum, ama bu ********lerin aç gözlülüğünü görünce yazmak zorunda hissediyorum kendimi. Bu çakallara yar olmasını istemiyorum fakirin fukaranın, garibin paraları.

Bu fiyatlardan satayım demeyin.

Sermayesi 387 milyon olup da kasasında 900 milyon TL NAKIT PARA olan başka hangi şirket var? Hisse başına 2,3 TL nakit eder.

Yaz üstad neden yazmıyorsun. Çukur investing yorumcularına mı kalsın meydan!!!

4. 👍.......👍👍👍👍

5. 10 YILDIR MECNURUN ÇETESİNİN PARASI DA ENFLASYONLA ERİDİ.

Önceleri Murak Kisrak vardı. Sonra Mehmetler, sonra Atatürk liseli. Şimdi de mecnurun Çocukları. 10 yıl geçti ve sonunda öldü ve adamın çocukları A tipi senetlerle B tipinin yarısına sahip oldu. Bu kadar beklemenin acısını çıkartmaları gerekiyor. mal topladıkları, hisse çıkmasın diye ölesiye baskı yaptıkları çok bariz görülüyor. 2 şirketi halka arz ettiler ve bata beslendiler bu arzlardan. 2 şirketi halka arz olmuş holdingi ise yerinde saydırdılar. Baskı kurup mal topladılar.

Bu görüneni fırsata çevirmek gerekiyor. Bu seviyelerden mal toplamak gerekiyor. Borusanın 30x yapması öncesi borusanı kim biliyordu? Emin olun zamanı gelince bunu da o kadar çıkarmaları gerekiyor.10 yıl beklemelerini bir şekilde telafi etmeleri gerekecek. Bu yıl olmazsa, gelecek yıl. O zaman da olmazsa 2 yıl sonra. Ama olacak. Çünkü mecnurun çetesinin de parası enflasyona yenik düştü. Bu debeple bu hissede uzun vadeli düşünün ve astronomik kazanın. YATIRIM BÖYLE YAPILIR. KUMAR OYNAYIP AL SAT YAPMAYIN.

6. Bilançoya bakın

7.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    10 YILDIR MECNURUN ÇETESİNİN PARASI DA ENFLASYONLA ERİDİ.

Önceleri Murak Kisrak vardı. Sonra Mehmetler, sonra Atatürk liseli. Şimdi de mecnurun Çocukları. 10 yıl geçti ve sonunda öldü ve adamın çocukları A tipi senetlerle B tipinin yarısına sahip oldu. Bu kadar beklemenin acısını çıkartmaları gerekiyor. mal topladıkları, hisse çıkmasın diye ölesiye baskı yaptıkları çok bariz görülüyor. 2 şirketi halka arz ettiler ve bata beslendiler bu arzlardan. 2 şirketi halka arz olmuş holdingi ise yerinde saydırdılar. Baskı kurup mal topladılar.

Bu görüneni fırsata çevirmek gerekiyor. Bu seviyelerden mal toplamak gerekiyor. Borusanın 30x yapması öncesi borusanı kim biliyordu? Emin olun zamanı gelince bunu da o kadar çıkarmaları gerekiyor.10 yıl beklemelerini bir şekilde telafi etmeleri gerekecek. Bu yıl olmazsa, gelecek yıl. O zaman da olmazsa 2 yıl sonra. Ama olacak. Çünkü mecnurun çetesinin de parası enflasyona yenik düştü. Bu debeple bu hissede uzun vadeli düşünün ve astronomik kazanın. YATIRIM BÖYLE YAPILIR. KUMAR OYNAYIP AL SAT YAPMAYIN.
    Kardeş eski Ortaklar hacı emmi ve dayıların ellerinde bulunan A grubu imtiyazlı hisseler ne olacak alsan alınmaz satsan satılmaz genel kurulda da, sahibi için işe yaramaz?

Bir bilginiz var mı acaba

8.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Kardeş eski Ortaklar hacı emmi ve dayıların ellerinde bulunan A grubu imtiyazlı hisseler ne olacak alsan alınmaz satsan satılmaz genel kurulda da, sahibi için işe yaramaz?

Bir bilginiz var mı acaba
    Takip ediyorum 10 yıldır A tipi senetleri ve sahiplerini. Yazık oldu hepsine. Çoğu elindekileri zamanında murat kıvrak ın tayfasına devretmişti. Devredemeyenler de 2020 deki yüzde 300 bedelli sermaye artırımına karılmadı. Böylece ellerindeki senetlerin bir önemi kalmadı. Ellerindeki senetler artık hiç bir işe yaramaz. Çünkü çoğunluk adnanda.satılamıyorda. önümüzdeki bedellide de iyice azaltılacak sayıları. Adesenin elinde de ittifaka ait 2 milyon adet A tipi senet var. Çoğu insan bunu bilmez. Elinde A tipi senet olanlara çok geçmiş olsun. Adnan çoğunluğu ele geçirmeseydi bir şey ifade edebilirdi.

Sayfa 780/786 İlkİlk ... 280680730770778779780781782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •